Telewizor Philips 65PUS8008/12: cena (wyprzedany)

Telewizor Philips 65PUS8008/12 to urządzenie o przekątnej ekranu wynoszącej 65 cali. Model wyposażony jest w technologię wyświetlania LED 4K Ultra HD, co gwarantuje dobrą jakość obrazu.

Philips PUS8008/12 (2023)

Telewizor Philips 65PUS8008 / fot. Philips

Co oferują telewizory z serii Philips PUS8008/12? Dzięki rozdzielczości panelu wynoszącej 3840 x 2160 pikseli oraz natywnej częstotliwości odświeżania na poziomie 60 Hz, obraz jest wyjątkowo klarowny. Dodatkowym atutem telewizora Philips jest system Ambilight. To funkcja, która dostosowuje dynamiczne podświetlenie LED na tylnej stronie telewizora do treści wyświetlanej na ekranie. Obejrzysz filmy i programy telewizyjne w zupełnie nowy sposób.

Telewizor oferuje również szeroką gamę możliwości połączeń. Posiada 3 wejścia HDMI, z których jedno obsługuje 4K i zwrotny kanał audio (ARC). Dwa wejścia USB pozwalają na podłączenie różnych urządzeń, a jednopasmowa łączność Wi-Fi oraz Bluetooth 5.0 zapewniają dostęp do Internetu i komunikację z innymi urządzeniami.

Jeśli chodzi o dźwięk, 65PUS8008/12 wyposażony jest w konfigurację głośników o łącznej mocy wyjściowej 16 W. Obsługuje kodek Dolby Digital MS12 oraz DTS-HD, a liczne funkcje poprawy dźwięku, takie jak dźwięk oparty na sztucznej inteligencji czy wzmocnienie basów Dolby, zapewniają doskonałe wrażenia dźwiękowe.

Telewizor Philips 65PUS8008/12: cena

Telewizor Philips 65PUS8008/12
Telewizor Philips 65PUS8008 / fot. Philips

Philips 65PUS8008/12 to urządzenie, które łączy w sobie imponujący wyświetlacz, zaawansowane funkcje dźwięku i możliwości połączeń, tworząc doskonałe centrum rozrywki dla każdego domu.

  • cena grudzień 2023 – od 2999 zł
  • cena styczeń 2024 – od 2999 zł
  • cena luty 2024 – od 3450 zł
  • cena marzec 2024 – od 2999 zł
  • cena kwiecień 2024 – od 2699 zł
  • cena maj 2024 – od 2299 zł
  • cena czerwiec 2024 – od 3399 zł
  • cena lipiec 2024 – telewizor został wyprzedany z Ceneo

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Kalendarium cen wszystkich telewizorów

Co miesiąc aktualizujemy teksty dotyczących wszystkich modeli od największych producentów (LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, itd.). Aktualizujemy nasze artykuły dotyczące cen wszystkich telewizorów, żeby nasi Czytelnicy mogli śledzić zmiany cen w porównaniu do poprzednich miesięcy.

Wszystkie telewizory w aktualnych cenach znajdziesz tutaj:

Wszystkie telewizory – cena

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Specyfikacja techniczna wszystkich telewizorów

Co jeśli nie wiesz jaki telewizor kupić? Zapraszamy także do zapoznania się z danymi technicznymi wybranych modeli telewizorów. Przedstawiamy nie tylko ceny, ale także szczegółowe specyfikacje techniczne, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni telewizor do Twojego domu.

Wszystkie telewizory: specyfikacja techniczne

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Najlepsze soundbary

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących soundbarów! Poszukujesz idealnego modelu do 500, 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię jedynie i wyłącznie najlepsze soundbary?

Najlepsze soundbary TOP10

Nasze regularnie aktualizowane zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

SPRAWDŹ CENY: WSZYSTKIE TELEWIZORY NA CENEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *