Telewizor Panasonic TX-58JX620E: Smart TV z Dolby Vision i Atmos

Telewizor Panasonic TX-58JX620E to ciekawa propozycja dla osób poszukujących Smart TV z ekranem o wielkości 58 cali. Model zostanie wkrótce wyprzedany (to TV z oferty na 2021). Warto dodać, że na oficjalnej stronie producenta model pojawił się dość niedawno. Co oferuje telewizor 58 cali?

Panasonic TX-58JX620E z pewnością kusi nie tylko dobrymi parametrami technicznymi, ale też i przystępną ceną zakupu. Przypomnijmy, to model z podstawowej serii TV LED 4K, jednak i taki sprzęt ma wiele do zaoferowania. Smart TV pracuje na Androidzie i wspiera, m.in. technologię Dolby Vision i Dolby Atmos. Co jeszcze?

Telewizor Panasonic TX-58JX620E

Telewizor Panasonic TX-58JX620E / fot. Panasonic

Telewizor Panasonic TX-58JX620E – zobacz aktualne ceny

Telewizor Panasonic TX-58JX620E to przede wszystkim model z podstawowej serii. Jego najważniejsze cechy to rozdzielczość 4K Ultra HD, 50 Hz matryca oraz podstawowe opcje dotyczące poprawy obrazu. Jedna kwarto dodać, że wśród nich masz także do wyboru Dolby Vision. Dzięki tej ostatniej technologii kontrast i szczegóły są bardziej wyraźniejsze na ekranie. Do Dolby Vision dochodzi także HDR10 i HLG, ale są to bardziej podstawowe formaty HDR.

Dźwięk, Smart TV

Telewizor Panasonic TX-58JX620E / fot. Panasonic

Sprzęt został wyposażony w dwa głośniki o łącznej mocy 20 W, czyli standardowo. Wśród opcji (nie ma ich dużo) dotyczących wrażeń audio, telewizor korzysta z tych najpopularniejszych, m.in. Dźwięk otaczający Surround Sound. Na szczęście i tutaj nie zabrakło czegoś, co oferują przeważnie droższe telewizory, a nawet soundbary. Chodzi o zgodność z Dolby Atmos.

Najwyższej klasy system, który pozwala zanurzyć się w świat filmu lub programu, delektować muzyką i ulubionymi grami. Usłysz więcej dzięki niezrównanej wierności i realizmowi. Z systemem Dolby Atmos wszystko nabiera nowej jakości.

– Źródło: Panasonic

Telewizor Panasonic TX-58JX620E
Telewizor Panasonic TX-58JX620E / fot. Panasonic

Inteligentny telewizor został wyposażony w system operacyjny Android (Google TV). To pierwsza generacja telewizorów z tym systemem na pokładzie. W 2021 roku także popularna seria JX800E oferowała to rozwiązanie.

Smart TV można sterować za pomocą głosu, do tego umożliwia on korzystanie z popularnych serwisów internetowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, Youtube czy Twitch.

Główną zaletą telewizorów smart TV jest dostęp do dużej liczby kanałów oferujących programy telewizyjne, filmy i muzykę bez konieczności podłączania anteny telewizyjnej czy satelitarnej ani posiadania abonamentu telewizji kablowej. Dzięki telewizorowi Smart TV możesz łatwo łączyć się z Internetem poprzez wbudowany moduł WiFi i cieszyć się bogactwem treści z całego świata.

– Źródło: Panasonic

Cena

Telewizor Panasonic TX-58JX620E
Telewizor Panasonic TX-58JX620E / fot. Panasonic

Telewizor Panasonic TX-58JX620E – zobacz aktualne ceny

Cena Panasonic TX-58JX620E zaczyna się od 2299 złotych. To korzystna cena biorąc pod uwagę, że model z podstawowej serii oferuje dość sporo, a do tego zyskujesz aż 58-calowy ekran. Jednak telewizor pochodzi z oferty na 2021 rok i wkrótce zostanie wyprzedany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *