LG OLED B9 – gdzie kupisz najtaniej?

LG OLED B9 – gdzie kupić najtaniej? Sprawdziliśmy ceny obu modeli – LG OLED55B9 oraz jego nowszej wersji, która pojawiła się w sklepach w 2020 roku – LG OLED55B9SLA. Oba telewizory OLED kosztują znacznie mniej i w końcu teraz opłaca się je kupić. 

LG OLED B9 to coś dla osób zastanawiających się jaki telewizor OLED kupić, ale w niższej cenie. Poza rozchwytywaną serią OLEDC9 jest jeszcze seria podstawowa – B9. Teraz ceny LG OLED55B9 i LG OLED55B9SLA w końcu nie przekraczają 5000 złotych.

Telewizor LG OLED B9: cena

LG OLED B9
LG OLED65B9PUA / fot. LG

LG OLED55B9 to telewizor z podstawowej oferty tego producenta w kolorze czarno-srebrnym. Jednak jakość obrazu i tak wbija w fotel. Pod kątem parametrów technicznych, telewizor OLED o rozdzielczości 4K ma wiele cech wspólnych z najdroższymi modelami od LG.  Cienki niczym kartka papieru, 55-calowy TV jest jednym z najpopularniejszych w wielu sklepach. Jego cena zaczyna się od 4549 złotych. W wybranych sklepach znajdziesz go też w promocji, jeszcze taniej.

W tym roku na dziesięciolecie telewizorów OLED od LG, pojawiły się nowe modele. Pod kątem najważniejszych parametrów technicznych są niemal identyczne, co modele 2019. Jedną z takich nowości jest LG OLED55B9SLA. Teraz “ulepszony model” dostaniemy już od 4699 złotych.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *