Telewizor LG 75NANO82T6B: cena

Telewizor LG 75NANO82T6B to największy model z serii TV LED 4K na 2024 rok od LG, z ekranem NANO. Ile kosztuje w tym miesiącu?

LG 75NANO82T3B to największy model z serii NANO82T, który oferuje wyjątkową jakość obrazu dzięki technologii NanoCell i rozdzielczości 4K Ultra HD. Technologia NanoCell poprawia czystość barw, eliminując zniekształcenia i zapewniając szeroką gamę kolorów. System operacyjny webOS oraz ThinQ AI umożliwiają szybki dostęp do popularnych platform streamingowych i inteligentne sterowanie telewizorem. Ten model jest idealnym wyborem dla osób, które szukają dużego ekranu z zaawansowanymi funkcjami w przystępnej cenie.

Telewizor LG 75NANO82T6B: cena

Telewizor LG 75NANO82T6B: cena
LG NANO82T6B / fot. LG

W sklepach znajdziesz ten telewizor w przystępnej cenie. Jak wygląda ona w tym miesiącu? Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualne ceny tego modelu.

  • cena lipiec 2024 – od 6649 – 6999 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *