Telewizor LG 43NANO82T3B: cena

Telewizor LG 43NANO82T3B to najmniejszy model z podstawowej serii TV LED 4K na 2024 rok od LG, ale z ekranem NANO. Ile kosztuje w tym miesiącu?

Telewizor LG z ekranem NanoCell 43″

Telewizor LG 43NANO82T3B
Telewizor LG 43NANO82T3B / fot. LG

Seria LG NANO82T to jedna z najbardziej podstawowych serii telewizorów dostępnych na rynku, która oferuje technologię NanoCell, która jest jednym z najbardziej zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie wyświetlania obrazu. Technologia polega na wykorzystaniu nanocząsteczek, które filtrują nieczyste kolory, poprawiając czystość barw i eliminując zniekształcenia. Dzięki temu obraz jest bardziej żywy, naturalny i pełen szczegółów.

NanoCell to także szeroka gama kolorów, która pozwala na dokładne odwzorowanie nawet najdrobniejszych odcieni. Dzięki tej technologii użytkownicy mogą cieszyć się realistycznymi scenami, w których kolory są wiernie odwzorowane, a obraz jest niezwykle szczegółowy. Jest to szczególnie ważne podczas oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości, gdzie każdy detal ma znaczenie.

Telewizor LG 43NANO82T3B oferuje rozdzielczość 4K Ultra HD, która wynosi 3840×2160 pikseli. Oznacza to, że telewizory te oferują czterokrotnie większą liczbę pikseli niż standardowe telewizory Full HD, co przekłada się na znacznie wyższą jakość obrazu. Większa liczba pikseli oznacza większą ostrość i szczegółowość, co sprawia, że obraz jest niezwykle realistyczny.

Telewizor LG 43NANO82T3B wyposażony jest w system operacyjny webOS oraz technologię ThinQ AI, które zapewniają szeroki zakres inteligentnych funkcji i usprawnień. System webOS to intuicyjny interfejs użytkownika, który pozwala na łatwe i szybkie korzystanie z różnorodnych aplikacji i usług. Dzięki webOS użytkownicy mają dostęp do popularnych platform streamingowych, takich jak Netflix, Disney+, Apple TV, Amazon Prime Video i wiele innych.

Telewizor LG 43NANO82T3B: cena

LG NANO82T6B / fot. LG

W sklepach znajdziesz ten telewizor w przystępnej cenie. Jak wygląda ona w tym miesiącu? Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualne ceny tego modelu.

  • cena czerwiec 2024 – od 1799 zł
  • cena lipiec 2024 – od 1799 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *