Soundbary Samsung Ultra Slim w promocji

Soundbary Samsung Ultra Slim to designerskie listwy głośnikowe. Teraz możesz skorzystać z promocji. Do wyboru masz możliwość wzięcia przedłużonej gwarancji oraz opcję przetestowania i zwrotu aż do 60 dni.

Soundbary Samsung Ultra Slim to modele występujące w dwóch wersjach kolorystycznych: HW-S800B oraz HW-S801B. Decydując się na jeden z wybranych sprzętów do końca grudnia, warto rozważyć opcję przetestowania sprzętu w domowych warunkach albo możliwość przedłużenia gwarancji.

Bezprzewodowy Dolby Atmos: seria Ultra Slim

Soundbary Samsung Ultra Slim
Samsung HW-S800B / fot. Samsung

Samsung HW-S800B Czarny – zobacz aktualne ceny

Najlepsze soundbary to niekoniecznie modele warte fortunę. W tym przypadku opłaca się przyjrzeć modelom z promocji.

Potęga brzmienia zamknięta w minimalizmie – tak w skrócie można opisać soundbary Ultra Slim. Seria obejmuje dwa modele występujące w dwóch wersjach kolorystycznych: HW-S800B oraz HW-S801B, które zachwycają pod każdym względem. Teraz przy zakupie tych urządzeń do końca grudnia 2022 roku w sklepie internetowym Samsung lub u wybranych partnerów handlowych Samsung można skorzystać z przedłużonej gwarancji oraz z możliwości przetestowania i zwrotu aż do 60 dni.

Ultra Slim to seria soundbarów dla tych, którzy lubią minimalizm. Podkreśla to Ultra Smukły Design. Oznacza to, że soundbar został zaprojektowany tak, aby mógł idealnie wkomponować się w przestrzeń pod telewizorem.

Co warto wiedzieć?

Soundbary Samsung Ultra Slim
Samsung HW-S801B / fot. Samsung

Samsung HW-S801B Biały – zobacz aktualne ceny

Modele HW-S800B i HW-S801B oferują także Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny 3.1.2. Innymi słowy, 3 kanały równomiernie rozprowadzają dźwięk: 1 niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy zaś pozostałe dwa kierują dźwięk ku górze. Zadbają o przestrzenne brzmienie, które będzie się równomiernie rozchodzić po całym pomieszczeniu, a nasze przeżycia staną jeszcze bardziej intensywne. Ponadto technologia Dolby Atmos oraz DTS Virtual:X. sprawia, że będziemy mogli poczuć się jak w samym środku filmowej akcji.

Organizatorami promocji z soundbarami Samsunga „Gwarancja satysfakcji – 60 dni na zwrot Soundbara” są Samsung Electronics Polska oraz partnerzy handlowi firmy Samsung: Media Expert, Media Markt, Neonet. Z promocji można skorzystać, dokonując zakupu do dnia 31.12.2022, do godz. 23.59. Regulamin promocji jest dostępny na stronach partnerów promocji.

Warto dodać, że w cenie urządzenia zyskujesz nie tylko przedłużenie gwarancji czy możliwość testu w domowych warunkach. Do tego dochodzi przede wszystkim ich funkcjonalność. Mając materiały nagrane w Dolby Atmos możesz cieszyć się jeszcze lepszym dźwiękiem przestrzennym. Wspomniana funkcja jest kompatybilna wyłącznie z wybranymi telewizorami Samsung z 2022 roku.

Funkcja Q-Symphony także jest kompatybilna z wybranymi telewizorami Samsung Neo QLED, QLED, Crystal UHD – zdecydowana większość modeli. Informacja o kompatybilności jest dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.pl.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *