Soundbary LG z oferty na 2022 rok

Soundbary LG z oferty na 2022 rok to coś dla każdego. Od standardowych listw głośnikowych, po modele z flagowych serii, doskonale uzupełniających najlepsze telewizory LG (i nie tylko). Co warto o nich wiedzieć?

Soundbary LG to ponownie gama wyjątkowych nowych modeli, które podnoszą jakość domowej rozrywki poprzez doskonałe brzmienie, wygodne funkcje i stylowe, ekologiczne wzornictwo. Flagowy model serii 2022, czyli LG S95QR, to kompletny pakiet i idealne rozwiązanie dla miłośników kina domowego. Oferuje on moc wyjściową 810W, 9.1.5 kanałów i skierowane w górę głośniki centralne. Czym odznaczają się inne modele?

Soundbary LG z oferty na 2022 rok

Soundbar LG S95QR / fot. LG

Soundbar LG S95QR – zobacz aktualne ceny

W tym roku model S95QR klasy premium wyposażono również w zmodernizowane bezprzewodowe głośniki tylne, które obsługują sześć kanałów audio. Dzięki dwóm głośnikom skierowanym w górę, uzupełniającym cztery głośniki przednie i boczne, tylne głośniki S95QR równomiernie rozprowadzają dźwięk pod imponująco szerokim kątem 135 stopni. Ta ulepszona funkcjonalność zapewnia użytkownikom większą swobodę w rozmieszczaniu głośników i jest szczególnie przydatna w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Soundbar LG S95QR zapewnia także niezakłócone oglądanie i słuchanie muzyki dzięki ulepszonej stabilności połączenia bezprzewodowego, która w znacznym stopniu zapobiega przerwom i opóźnieniom w odtwarzaniu dźwięku. Do tego dochodzi tryb Music Mode z technologią Horizon firmy Meridian Audio umożliwiający soundbarom 2022 miksowanie dźwięku dwukanałowego do 7.1-kanałowego.

Najnowsze wysokiej klasy modele firmy LG obsługują technologie Dolby Atmos i DTS:X3, dzięki czemu miłośnicy kina mogą cieszyć się autentycznymi wrażeniami kinowymi w zaciszu własnego salonu. Nowością w tegorocznych soundbarach LG jest obsługa technologii IMAX Enhanced4, która zapewnia nowy poziom trójwymiarowości dźwięku podczas odtwarzania kompatybilnych treści.

Soundbary LG
LG S90QY / fot. LG

Soundbar LG S90QY – zobacz aktualne ceny / jeszcze niedostępny

Najnowsze soundbary firmy LG oferują bezproblemową obsługę, łatwe sterowanie i wygodną łączność. LG WOWCAST – moduł Wi-Fi do obsługi dźwięku, który montuje się z tyłu telewizora – umożliwia odtwarzanie bezstratnego dźwięku wielokanałowego (do 7.1.4 kanałów) bez połączenia kablowego między soundbarem a telewizorem.

Soundbary 2022 są również wyposażone w funkcję AI Room Calibration, która inteligentnie dostosowuje poziom niskich częstotliwości do rozmiarów pomieszczenia, zapewniając optymalne odtwarzanie dźwięku.

Soundbary LG
LG S80QR / fot. LG

LG S80QR czarny – zobacz aktualne ceny

W skrócie, w skład topowych serii, a więc tych obsługujących Dolby Atmos i DTS:X  wchodzą modele o oznaczeniu:

  • LG S95QR,
  • LG S90QY,
  • LG S80QR,
  • LGS80QY.

Dodatkowo oferują one wsparcie formatu IMAX Enhanced i są zgodne z technologiami dla graczy: VRR i ALLM.

Soundbary LG
LG S80QY / fot. LG

LG S80QY – zobacz aktualne ceny

Opcjonalny zestaw bezprzewodowych głośników tylnych SPQ8-S jest kompatybilny z modelami S90QY i S80QY. Model S80QR jest dostarczany z dwukanałowym zestawem głośników tylnych.

Poniżej szczegółowa specyfikacja techniczna soundbarów LG 2022

Soundbary LG 2022 / fot. LG

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *