Sony BRAVIA Theatre Quad: cena

Sony BRAVIA Theatre Quad – ile kosztuje w tym miesiącu flagowy zestaw kina domowego od Sony? Sprawdziliśmy.

Sony wprowadził na rynek BRAVIA Theatre Quad, flagowy zestaw kina domowego na 2024 rok. Sony HT-A9M2 oferuje zaawansowaną technologię 360 Spatial Sound Mapping, która tworzy do 12 wirtualnych głośników, zapewniając niezwykłą głębię i klarowność dźwięku. Zestaw wspiera popularne formaty Dolby Atmos® i DTS® oraz posiada certyfikat IMAX® Enhanced, co gwarantuje dźwięk najwyższej jakości.

Głośniki są estetycznie zaprojektowane, mogą być umieszczone na podłodze, stojakach lub montowane na ścianie, co ułatwia ich instalację i integrację z wnętrzem. Bezprzewodowa konstrukcja eliminuje potrzebę ukrywania kabli. Z BRAVIA Theatre Quad każde miejsce w pomieszczeniu staje się idealnym miejscem do słuchania dzięki jednolitym i intensywnym wrażeniom dźwiękowym. To doskonały wybór dla każdego, kto szuka najlepszego zestawu audio na rynku.

Sony BRAVIA Theatre Quad: cena

Sony BRAVIA Theatre Quad: cena
BRAVIA Theatre Quad / fot. Sony

Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualne ceny tego modelu.

  • cena lipiec 2024 – od 11999 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *