Samsung The Frame: zalety lifestylowego telewizora

Samsung The Frame to telewizory lifestylowe, które od kilku lat dostępne są w ofercie Samsunga. W tym roku modele o sklepowym oznaczeniu LS03B dostępne są w różnych wielkościach przekątnych ekranu. Kupując taki telewizor zyskujesz przede wszystkim kilka najważniejszych zalet. Jakich?

Samsung The Frame z rewolucyjnym matowym ekranem jest już dostępny w Polsce od jakiegoś czasu. Pełną specyfikację techniczną całej serii możesz zobaczyć w naszym osobnym artykule: Samsung LS03B The Frame: specyfikacja techniczna.

Design Obrazu

Samsung LS03B / fot. Samsung

W przypadku najlepszych telewizorów lifestylowych, ponownie masz do czynienia z unikatowym Designem Obrazu, wieloma możliwościami w zakresie personalizacji czy dostępem do sklepu ze sztuką Art Store.

Modele z oferty na 2022 rok (oznaczone, jako LS03B) oferują nową Matową Powłokę Ekranu. Jest to pierwsza taka powłoka ekranu potwierdzona certyfikatem Glare Free przez UL (Underwriters Laboratories). Oznacza to, że telewizor znacznie lepiej radzi sobie z rozpraszającymi refleksami światła. Dzięki temu dzieła wyświetlane na ekranie będą bliższe oryginałom.

Efekt jest niesamowity. Dzięki zastosowanej technologii światło sztuczne i naturalne nie odbija się od ekranu, co pozwala oglądać ulubiony serial lub kontemplować dzieło sztuki pełne detali i tekstur, które wcześniej umykały – wszystko to nawet w słoneczny dzień bez refleksów światła.

Tryb Sztuka

Samsung LS03B / fot. Samsung

The Frame czyli platforma prezentacji obrazów, grafiki czy zdjęć wykorzystuje także Tryb Sztuki:

Z Trybem Sztuka domowy salon stanie się prywatną galerią sztuki, a prezentowane obrazy są perfekcyjną kopią oryginału, bez względu na to czy będzie to fotograficzna odbitka czy obraz na płótnie. Realizmu dodaje właśnie ta nowa Matowa Powłoka Ekranu i zintegrowany czujnik światła, który na bieżąco analizuje oświetlenie w pomieszczeniu i automatycznie dopasowuje jasność optymalnie do wyświetlanego obrazu.

Technologie z najlepszych telewizorów Samsung

Samsung The Frame
Samsung LS03B / fot. Samsung

Ekran w technologii QLED w połączeniu ze 100% Natężeniem Kolorów, dzięki technologii Quantum Dot oddaje miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności. Samsung zastosował tu także wydajny procesor AI Quantum 4K, który odpowiada m.in. za skalowanie obrazu do 4K z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i technologii głębokiego uczenia.

Wymienne Ramki

Samsung The Frame
Samsung LS03B / fot. Samsung

Telewizor oprawiony w ramki jeszcze lepiej prezentuje się wyeksponowany na ścianie, także wśród innych obrazów. Do wyboru są różne style i opcje kolorystyczne, więc można dopasować go do wnętrza. Wymienne ramki są magnetyczne (dzięki czemu wymiana jest szybka i łatwa) i są sprzedawane osobno.

W zestawie z ekranem oferowany jest Dopasowany Uchwyt, który umożliwia montaż telewizora do ściany, aby prezentował się jak obraz.

Telewizor The Frame dostępny jest w siedmiu wielkościach: 85, 75, 65, 55, 50, 43, 32 cale.

Pełną specyfikację techniczną całej serii możesz zobaczyć w naszym osobnym artykule: Samsung LS03B The Frame: specyfikacja techniczna.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *