Samsung The Frame taniej do końca dnia

Samsung The Frame taniej do końca dnia. Sklep RTV Euro AGD przygotował ciekawą promocję dotyczącą najpopularniejszych kategorii sprzętów. Nas oczywiście interesują telewizory. Sprawdź cenę telewizora Samsung.

W akcji Hot Deals promowany telewizor przez cały dzień można kupić w obniżonej cenie. Dzisiaj taniej możemy kupić The Frame, bez względu na wielkość przekątnej ekranu.

The Frame w promocji

Samsung The Frame
Samsung The Frame / fot. Samsung
 • Ekran QLED 43, 49, 55, 65 cali
 • Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
 • Technologia HDR: HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
 • Moc głośników 2x10W
 • Smart TV Tizen 5.0
 • Liczba HDMI 4
 • Liczba USB 3
 • Rok produkcji 2019
Samsung The Frame / fot. Samsung

Telewizory The Frame mogliśmy poznać już wcześniej. Teraz nadeszła pora na najnowszą wersję tego telewizora. Poza technologią QLED warto zwrócić uwagę na inne dodatki, jak unikatowa platforma Art Store.

To także unikatowa platforma Art Store, na której dostępne są wybrane kolekcje dzieł sztuki. Nad jej budowaniem i rozwojem Samsung pracuje z najbardziej prestiżowymi galeriami i muzeami na świecie, oferując już teraz dostęp do ponad 1000 dzieł sztuki.

Ostatnio Art Store wzbogacił się o arcydzieła z galerii Uffizi we Włoszech, Muzeum Van Gogha w Holandii i Te Papa w Nowej Zelandii. Samsung planuje rozwijać współpracę z instytucjami kultury, aby stale wzbogacać ofertę i wzmacniać ten nowoczesny sposób promocji sztuki.
– Źródło: Samsung

Co jeszcze warto wiedzieć?

The Frame – telewizor którego zadaniem jest zmienić rolę takiego urządzenia w każdym wnętrzu, z pewnością spodoba się miłośnikom sztuki.

Za sprawą trybu Sztuka (Art Mode), kiedy nie jest używany do oglądania filmów, staje się nowoczesnym nośnikiem sztuki, wprowadzając tym samym największe dzieła malarstwa do prywatnej domowej galerii. Dzięki zastosowaniu czujnika światła, The Frame dostosowuje kolory i jasność ekranu do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu, co zapewnia optymalne ustawienia wyświetlania.

Modele z 2019 roku cechuje również jakość obrazu technologii QLED, która wyróżnia się głębszymi kontrastami, intensywniejszą czernią oraz 100-procentowym natężeniem kolorów. Dzięki tym ulepszeniom użytkownicy będę mogli zarówno oglądać filmy w najwyższej jakości, jak i podziwiać dzieła sztuki, gdy telewizor jest wyłączony.
-Źródło: Samsung

Kupując The Frame w sklepie RTV Euro AGD zyskujemy 300, 400, 500 albo 700 złotych, w zależności od wielkości przekątnej, którą wybierzemy. Obecne ceny w Euro to:

 • The Frame QE43LS03RAU – 3699 złotych
 • The Frame QE49LS03RAU – 4599 złotych
 • The Frame QE55LS03RAU – 5499 złotych
 • The Frame QE65LS03RAU – 8299 złotych

Poniżej warto sprawdzić, jak wygląda cena tego telewizora w innych sklepach:

Telewizor genialnie się prezentuje. Zwłaszcza z wymiennymi ramkami i trybem Art, elegancko wpasowuje się w wystrój i wiszącymi obok ramkami ze zdjęciami (świetna spójność np z ramkami Ikea RIBBA).
– Bart – Źródło: RTV Euro AGD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *