Samsung The Frame taniej do końca dnia

Sklep RTV Euro AGD przygotował ciekawą promocję dotyczącą najpopularniejszych kategorii sprzętów. Nas oczywiście interesują telewizory. Sprawdź cenę telewizora Samsung The Frame.

W akcji Hot Deals promowany telewizor przez cały dzień można kupić w obniżonej cenie. Dzisiaj taniej możemy kupić Samsung The Frame, bez względu na wielkość przekątnej ekranu.

Sprawdź aktualne ceny najlepszych telewizorów 4K

Samsung The Frame / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung The Frame

 


 

 • Ekran QLED 43, 49, 55, 65 cali
 • Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
 • Technologia HDR: HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
 • Moc głośników 2x10W
 • Smart TV Tizen 5.0
 • Liczba HDMI 4
 • Liczba USB 3
 • Rok produkcji 2019
Samsung The Frame / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

 


Telewizory Samsung The Frame mogliśmy poznać już wcześniej. Teraz nadeszła pora na najnowszą wersję tego telewizora. Poza technologią QLED warto zwrócić uwagę na inne dodatki, jak unikatowa platforma Art Store.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów do 5000 złotych

The Frame to także unikatowa platforma Art Store, na której dostępne są wybrane kolekcje dzieł sztuki. Nad jej budowaniem i rozwojem Samsung pracuje z najbardziej prestiżowymi galeriami i muzeami na świecie, oferując już teraz dostęp do ponad 1000 dzieł sztuki.

Zobacz także | Jaki telewizor Samsung QLED kupić?

Ostatnio Art Store wzbogacił się o arcydzieła z galerii Uffizi we Włoszech, Muzeum Van Gogha w Holandii i Te Papa w Nowej Zelandii. Samsung planuje rozwijać współpracę z instytucjami kultury, aby stale wzbogacać ofertę i wzmacniać ten nowoczesny sposób promocji sztuki.
– Źródło: Samsung

The Frame – telewizor którego zadaniem jest zmienić rolę takiego urządzenia w każdym wnętrzu, z pewnością spodoba się miłośnikom sztuki.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów 65 cali

Za sprawą trybu Sztuka (Art Mode), kiedy nie jest używany do oglądania filmów, staje się nowoczesnym nośnikiem sztuki, wprowadzając tym samym największe dzieła malarstwa do prywatnej domowej galerii. Dzięki zastosowaniu czujnika światła, The Frame dostosowuje kolory i jasność ekranu do warunków oświetleniowych w pomieszczeniu, co zapewnia optymalne ustawienia wyświetlania.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów 75 cali

Modele z 2019 roku cechuje również jakość obrazu technologii QLED, która wyróżnia się głębszymi kontrastami, intensywniejszą czernią oraz 100-procentowym natężeniem kolorów. Dzięki tym ulepszeniom użytkownicy będę mogli zarówno oglądać filmy w najwyższej jakości, jak i podziwiać dzieła sztuki, gdy telewizor jest wyłączony.
-Źródło: Samsung

Samsung The Frame / fot. Samsung

Kupując Samsung The Frame w sklepie RTV Euro AGD zyskujemy 300, 400, 500 albo 700 złotych, w zależności od wielkości przekątnej, którą wybierzemy. Obecne ceny w Euro to:

 • Samsung The Frame QE43LS03RAU – 3699 złotych
 • Samsung The Frame QE49LS03RAU – 4599 złotych
 • Samsung The Frame QE55LS03RAU – 5499 złotych
 • Samsung The Frame QE65LS03RAU – 8299 złotych
Samsung The Frame / fot. Samsung

Poniżej warto sprawdzić, jak wygląda cena tego telewizora w innych sklepach:

Sprawdź aktualną cenę Samsung The Frame 2019

 


Telewizor genialnie się prezentuje. Zwłaszcza z wymiennymi ramkami i trybem Art, elegancko wpasowuje się w wystrój i wiszącymi obok ramkami ze zdjęciami (świetna spójność np z ramkami Ikea RIBBA).
– Bart – Źródło: RTV Euro AGD

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: