Samsung The Frame: nowe TV QLED

Samsung w tegorocznej ofercie ma nie tylko telewizory QLED o rozdzielczości 4K: Q60T, Q70T, Q80T, Q90T, Q95T oraz te z obrazem 8K: Q950TS, Q900TS i Q800T. Już od kilku lat w ofercie tego producenta znajdziemy jeszcze jedną serię – Samsung QLED The Frame.

Samsung QLED The Frame propozycja telewizora dla miłośników sztuki. Zobaczcie czego możemy spodziewać się po tegorocznej linii The Frame.

Samsung The Frame QLED / fot. Samsung

Samsung QLED The Frame – jakość obrazu

Samsung The Frame QLED / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

 


  • Ekran QLED 32, 75 cali
  • Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
  • Technologia HDR: HDR10+, Quantum HDR 4X
  • Moc głośników 40W
  • Smart TV Samsung Tizen 5.5
  • Liczba HDMI 4
  • Liczba USB 2
  • Rok produkcji 2020

Samsung QLED The Frame ma wiele wspólnego z tegorocznymi seriami, jak Q70T, czy Q80T. Najważniejszymi jego cechami są ekran QLED, 100% Natężenie Kolorów, zgodność z HDR i obsługą iPhonem (AirPlay 2), czy obraz 4K. Jednak to wszystko schodzi gdzieś na plan dalszy, z powodu dodatkowych opcji, w które nie zostały wyposażone pozostałe telewizory QLED (nawet te o rozdzielczości 8K).

Zobacz także | Jaki telewizor Samsung QLED kupić?

Seria The Frame ma być w tym roku dostępna w wielkościach 32 oraz 75 cali. Cały czas czekamy na potwierdzenie, czy w tegorocznej ofercie znajdą się także modele o innych przekątnych, jak było to w 2019 roku:

Zobacz ceny telewizorów Samsung The Frame (2019)

 


Tryb Sztuka

Samsung The Frame QLED / fot. Samsung

Pierwszą z ciekawszych opcji jest Tryb Sztuka, pozwalający wyświetlać na telewizorze ulubione dzieła, nawet wtedy, gdy jest wyłączony.

Poczuj się jak w galerii sztuki. Twoje wnętrze może być jeszcze piękniejsze za sprawą specjalnego Trybu Sztuka. Dzięki tej funkcji The Frame dopasuje się zarówno do Twojej przestrzeni, jak i do stylu wnętrza. Gdy go wyłączysz będzie eleganckim dodatkiem, gdy zaś wyłączysz – prawdziwym dziełem sztuki.
Samsung

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Wymienne ramki

Samsung The Frame QLED / fot. Samsung

Zobacz ceny wymiennych ramek do modeli 2019

 


Druga rzecz, na która warto zwrócić uwagę to możliwość dopasowania telewizora Samsung QLED The Frame do naszego salonu, dzięki wymiennym ramkom, dostępnych w różnych kolorach: czerni, bieli, beżu, brązu lub głębokiego burgundu. Minusem jest niestety to, że trzeba je dokupić osobno. Plusem to, że dzięki umieszczonym w ramce magnesom, montaż jest bardzo łatwy.

Art Store

Samsung The Frame QLED / fot. Samsung

Posiadacze telewizora Samsung QLED The Frame mogą wykupić dostęp do sklepu z obrazami światowej sławy artystów – Art Store. Obrazy i grafiki uporządkowane są według kategorii (tematyczne lub kolorystyczne), żeby łatwiej można było znaleźć to, czego szukamy.

Poznaj Art Store, największą galerię sztuki dostępną na ekranie telewizora. Art Store to sklep internetowy z dziełami sztuki przygotowany specjalnie dla The Frame. Korzystając z jego zasobów, jesteś w stanie wyświetlić na ekranie swojego The Frame obraz, zdjęcie lub grafikę wybraną z ponad 1000 propozycji, które na co dzień można zobaczyć w najlepszych światowych galeriach, takich jak Albertina czy V&A.

Aby skorzystać z kolekcji Art Store i poznać nieznanych dotąd artystów, dajemy Ci możliwość wejścia do sklepu w ramach bezpłatnego miesięcznego dostępu. Tylko tyle trzeba, żebyś mógł zaprosić sztukę do swojego domu.
Samsung

Pokaz slajdów

Samsung The Frame QLED / fot. Samsung

Samsung QLED The Frame oferuje pokaz slajdów. Wyświetlane obrazy możemy zmieniać w zależności od potrzeb.

Czujnik jasności i ruchu

Samsung The Frame QLED / fot. Samsung

The Frame wykorzystuje specjalne czujniki odpowiadające za ustawienia jasności i kolorów. Do tego telewizor reaguje na ruch.

The Frame wyposażony jest w sensor jasności, który dopasowuje się do warunków panujących w Twoim domu. Wykrywając poziom oświetlenia otoczenia automatycznie dostosowuje ustawienia jasności i kolorów aby obraz prezentował się jak najbardziej naturalnie. Niezależnie od tego czy jest dzień czy noc, wybrane dzieło sztuki możesz podziwiać w najlepszym wydaniu.

Telewizor wyposażony jest w Czujnik Ruchu, który wykrywa Twoją obecność w pomieszczeniu i automatycznie włączy ekran dając Ci możliwość podziwiania ulubionych obrazów zawsze gdy jesteś w pokoju. Kiedy opuścisz pomieszczenie, telewizor wyłączy się aby oszczędzać energię.
Samsung

Źródło: Samsung

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: