Samsung QLED QE65Q67R: opinie i komentarze

Samsung QLED QE65Q67R: opinie i komentarze. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najciekawsze opinie dotyczące telewizora Samsung QLED. Model dostępny jest głównie w sklepach internetowych.

Zobacz jak oceniali telewizor Samsung QLED QE65Q67R klienci takich sklepów jak RTV Euro AGD, czy oleole! Sprawdź najciekawsze opinie i komentarze na temat nowego telewizora Samsung.

Samsung QLED QE65Q67RAT – opinie

Samsung QLED QE65Q67R
Samsung QLED QE65Q67R / fot. Samsung

Samsung QLED QE65Q67RAT jest dostępny w sklepach internetowych RTV Euro AGD oraz oleole! W innych sklepach kupimy niemal identyczne telewizory, oznaczone inaczej. W Media Expert są to serie Q60R oraz Q64R. W Media Markt to telewizory oznaczone jako Samsung Q60R.

Opinie z RTV Euro AGD

Samsung QLED QE65Q67R
Samsung QLED QE65Q67R / fot. Samsung

W sklepie RTV Euro AGD telewizor Samsung QLED QE65Q67RAT ma 247 opinii i ocenę 5 na 5 gwiazdek:

Posiadam QLEDa od 2 tygodni i TV jest rewelacyjny pod względem jakości obrazu oraz wykonania wizualnego. TV podpięty pod dekoder 4K CANAL + oraz pod konsole PS4 PRO. Po kalibracji osobistej obraz bajka i w transmisjach piłkarskich i w filmach. Szczególnie kanał CANAL+4K piękny obraz w HDR. Granie na PS4 PRO na tym TV to poprostu mistrzostwo świata.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

Modern Warfare oraz PES gra się online wyśmienicie a to dzięki małemu input lagowi oraz technologi Free Sync. Wyniki osiągane online w obu grach po zakupieniu TV qled mam ponad przeciętne. TV ma dobry dźwięk, przesadzają ludzie że dźwięk z TV jest słaby. Polecam naprawdę warto.
Wilo, RTV Euro AGD (27-10-2019)

Klienci sklepu RTV Euro AGD chwalą ten model przede wszystkim za dobry obraz w rozdzielczości 4K i dźwięk.

Opinie z Oleole!

Samsung QLED QE65Q67R
Samsung QLED QE65Q67R / fot. Samsung

OleOle! to jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych. Telewizor Samsung QLED QE65Q67RAT ma do tej pory zaledwie 10 opinii i ocenę 5 na 5 gwiazdek:

Świetny telewizor. Wyczaiłem jeszcze w dodatkowej promocji. Szybki interfejs, Netflix wczytuje się w mgnieniu oka, ładny design, nie zamula. Wieczorem na słuchawkach bluetooth świetnie się ogląda. Na włączonej funkcji auto motion plus dziwnie się ogląda, ale sceny są płynniejsze, także kwestia przyzwyczajenia. Zawsze opcje można wyłączyć. Robi wrażenie. Pełne zadowolenie z zakupu.
SimonSays, OleOle! (17-03-2020)

Samsung QLED – podsumowanie

Samsung QLED QE65Q67RAT to telewizor zbierający pozytywne komentarze. Wszystko głównie ze względu na jakość obrazu i dźwięk. Dodatkowo teraz model znajdziemy w zestawieniach najlepszych telewizorów do 4000 złotych. Tymczasem ten jeszcze do niedawna kosztował około 4500 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *