Samsung QLED QE55Q67T: nowy telewizor 4K

Samsung QLED QE55Q67T to kolejny model z tegorocznej oferty, który zadebiutował właśnie w sklepach. 55-calowy telewizor z podstawowej serii modeli oznaczonych jako QLED znajdziesz w Media Expert.

Samsung QLED QE55Q67T nie należy do najtańszych ze względu na wykorzystywanie technologii Quantum Dot. Co jeszcze zaoferuje?

Zobacz także:

Najlepsze telewizory 2021 | TOP10 (styczeń 2021)

Samsung QLED QE55Q67T – cena

Samsung QLED QE55Q67T/ fot. Samsung

Sprawdź aktualną cenę telewizora Samsung QLED QE55Q67T

 
Samsung QLED QE55Q67T
jest dostępny na razie tylko w Media Expert. Tam jego cena wynosi 3799 złotych. Dla porównania możesz zawsze sprawdzić zestawienie telewizorów do 4000 złotych, żeby zobaczyć, jaki masz alternatywny wybór. Pomimo tego, że koszt zakupu może niektórych zniechęcać, warto pamiętać, że inne telewizory Samsung QLED będą droższe. Wszystko dlatego, że reprezentanci Q67TA to modele z podstawowej serii.

Zobacz także | Test Samsung QLED QE55Q67T

Przypomnijmy, że poza telewizorami QLED, producent ma w swojej ofercie standardowe modele o rozdzielczości 4K. Jakiś czas temu pisaliśmy o seriach TU7000 oraz TU8000. Dopiero półkę wyżej znajdują się telewizory QLED, które od kilku lat cieszą się ogromną popularnością. Doskonałym przykładem jest chociażby Samsung QE65Q67, którego do dzisiaj możemy znaleźć w wielu sklepach w świetnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę Samsunga QE65Q67R

 


Samsung QLED QE55Q67T: parametry techniczne

Samsung QLED QE55Q67T/ fot. Samsung
  • Ekran QLED 55 cali
  • Rozdzielczość 4K UHD, 3840 x 2160
  • Technologia HDR: HDR10+, HLG (Hybrid Log-Gamma)
  • Matryca 50 Hz
  • Moc głośników 2x 10W
  • Smart TV Samsung Tizen
  • Liczba HDMI 3
  • Liczba USB 2
  • Rok produkcji 2020

Telewizor Samsung z serii Q67T odkryje przed Tobą zupełnie nowe doznania płynące z multimedialnej rozrywki. Matryca QLED wsparta technologią Quantum Dot zapewnia 100-procentowe natężenie kolorów, dzięki czemu generowany obraz wbije Cię w fotel! Doskonałe przedstawienie scen jasnych i ciemnych, wysoki kontrast oraz tryb Ambient.

Wszystko to zapewnia niespotykany do tej pory realizm i dostęp do najmniejszych nawet detali obrazu. Usiądź wygodnie i rozkoszuj się najwyższą jakością obrazu w filmach, programach telewizyjnych i grach. Zanurz się w zupełnie nowym świecie!
– Media Expert

Samsung QLED QE55Q67T: co jeszcze?

Samsung QLED QE55Q67T/ fot. Samsung

Samsung QLED QE55Q67T pracuje na matrycy VA, dzięki czemu możesz być spokojny o odwzorowanie czerni. Szkoda tylko, że ekran oferuje 50 Hz. Tutaj płynność ruchu będzie taka sama, jak w tanich i dobrych telewizorach. Dopiero od serii wyższej – Q70T – pojawia się odświeżanie 100 Hz.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 100 Hz

55-calowy telewizor wykorzystuje podświetlenie Edge LED oraz wiele opcji poprawiających jakość wyświetlanego obrazu. Jedną z nich jest Dual LED odpowiedzialna za jeszcze lepsze odwzorowanie kolorów. Do tego dochodzi procesor obrazu o nazwie Quantum Processor 4K Lite, dbający o jakość wyświetlanych treści.

Samsung QLED QE55Q67T/ fot. Samsung

Telewizor QLED oferuje system dźwięku przestrzennego z głośnikami o łącznej mocy 20W. To tyle, co standardowo w innych modelach konkurencyjnych. Smart TV działa na najnowszej wersji systemu operacyjnego Tizen 5.5.

Oznacza to możliwość przeglądania stron internetowych na dużym ekranie oraz dostęp do setek najlepszych aplikacji, jak Netflix, ipla, Player czy HBO GO. Z najważniejszych gniazd i złączy, TV QLED odznacza się 3 HDMI oraz 2 portami USB.

Samsung QLED QE55Q67T/ fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

 


Źródło: Media Expert

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: