Samsung Q60T: galeria telewizorów QLED

Samsung Q60T: galeria telewizorów QLED. W tym roku oferta telewizorów ekranów QLED zapowiada się interesująco. Przez cały luty będziemy informować Was o poszczególnych seriach i specyfikacjach modeli wchodzących w skład oferty na 2020 roku.

Zanim jednak dowiecie się więcej, obejrzyjcie galerię serii Q60T – telewizorów QLED na 2020 rok. Modele wyglądają znakomicie pod kątem wizualnym.

Samsung Q60T / fot. Samsung

Samsung Q60T

Samsung Q60T
Samsung Q60T / fot. Samsung

W sklepach można jeszcze dostać modele z ubiegłorocznej serii telewizorów Q60R, która jest jedną z najpopularniejszych. Oczywiście główną tego przyczyną jest cena zakupu.

Model pochodzi z podstawowej serii (2019). W tym roku seria Samsung Q60T będzie wyglądać tak:

Na rynek amerykański trafiły już modele o wielkościach 43″, 50″, 55″, 65″ i 75″. Czy u nas będzie podobnie okaże się wkrótce, kiedy poznamy pełną ofertę Samsunga na polskie sklepy.

Telewizory z tej serii są dostępne w kolorze tytanowo-szarym. Ponownie mamy do czynienia z elegancką, cienką ramką otaczającą ekran. Z najważniejszych rzeczy warto wspomnieć, że cała seria ma tylko 50 Hz matryce. Tymczasem w 2019 roku część telewizorów z serii Q60R oferowała 100 Hz matryce (od 55 cali w górę).

Samsung Q60T
Samsung Q60T / fot. Samsung

Smart TV pracują na systemie operacyjnym o nazwie Tizen i oferują kompatybilność z takimi usługami, jak Asystent Google, Amazon Alexa oraz Bixby.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *