Samsung Neo QLED: pakiet premium w cenie telewizora

Telewizory Samsung Neo QLED – promocja. Każdy, kto zakupi jeden z wybranych modeli o rozdzielczości 4K albo 8K może uzyskać pakiet premium. Obejmuje on dostawę telewizora wraz z wniesieniem oraz montaż. Oferta obowiązuje do 16 maja w wybranych sieciach sprzedaży.

Promocją związaną z pakietem usług (pakiet premium) objęte są najnowsze telewizory Neo QLED 8K – QN900A i QN800A oraz Neo QLED 4K – QN95A, QN91A i QN85A. Do wyboru mamy możliwość skorzystania z usługi obejmującej transport telewizora wraz z wniesieniem lub transport z wniesieniem i montażem. Jednak trzeba się śpieszyć, bo promocja obowiązuje tylko do 16 maja 2021 roku.

Gdzie kupić telewizory objęte promocją?

Samsung Neo QLED
Telewizor Samsung QE85QN800A / fot. Samsung

Telewizor Samsung QE65QN800A – zobacz aktualne ceny

TV można kupić w sieciach sprzedaży Euro-Net, Media Expert, Media Markt, Media-Saturn, Neonet oraz X-KOM. Decydując się w jednym ze sklepów na telewizor 4K – QN95A, QN91A i QN85A lub 8K – QN900A i QN800A, sami wybieramy interesujący pakiet usług gratis.

Szczegółowe informacje, modele objęte promocją oraz regulaminy promocji są dostępne na stronach sieci sprzedaży. Są to sklepy Euro-Net, Media Expert, Media-Saturn, Media Markt i Neonet oraz X-KOM. Co jeszcze warto wiedzieć o flagowych telewizorach z oferty na 2021 rok?

Co oferują telewizory Samsung Neo QLED?

Samsung Neo QLED
Telewizor Samsung QE65QN91A / fot. Samsung

Telewizor Samsung QE65QN91A– zobacz aktualne ceny

 

Neo QLED, a więc flagowe modele z oferty na 2021 rok oferują rewolucyjną jakość obrazu, na czele ze 100 Hz matrycą. Do dyspozycji mamy modele o rozdzielczości 4K (serie QN95A, QN91A i QN85A) albo modele 8K (serie QN900A i QN800A).

Za precyzyjną kontrolę podświetlania odpowiada technologia Quantum Mini LED, która sprawia, że widzowie mogą cieszyć się niedostrzegalnymi wcześniej szczegółami. Obraz zachwyca swoją wyrazistością zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach. Z kolei multi-inteligentny Procesor AI Neo Quantum analizuje wyświetlane treści i podnosi ich jakość.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *