Rick i Morty sezon 5 (Rick i Morty s5e09): gdzie oglądać online?

Rick i Morty sezon 5 czy Rick i Morty gdzie oglądać to obecnie najpopularniejsze frazy w wyszukiwarce Google, jeśli chodzi o dwa finałowe odcinki animacji, która święci triumfy na HBO GO.  Gdzie obejrzeć Rick i Morty S5E09 online, z polskimi napisami? Znaleźliśmy jedno miejsce, gdzie zobaczysz przedostatni odcinek finałowego sezonu za darmo.

Obecnie wiele stron “oferuje” najlepsze filmy i seriale online, z tytułami, które obecnie podbijają internet. Niestety po wejściu na taką stronę najczęściej jesteśmy atakowani spamem, ogromną ilością reklam, czy koniecznością założenia konta w danym serwisie, a nawet uiszczeniem opłaty! Jednak nic z tych rzeczy. Znaleźliśmy serwis, gdzie zobaczysz Rick i Morty s5e09 po polsku za darmo, bez logowania. Po prostu włączasz “play”, czekasz aż 30 sekundowa reklama się skończy i oglądasz.

Rick i Morty sezon 5: to już jest koniec

Rick i Morty gdzie oglądać?

Frazy Rick i Morty gdzie oglądać, Rick i Morty gdzie obejrzeć podbijają internet. Nic dziwnego, w końcu nie każdy ma HBO GO, gdzie premierowo można zobaczyć dwa ostatnie odcinki finałowego piątego sezonu. Albo po prostu śledzić codzienne zestawienie Najlepsze filmy HBO GO (TOP10).

Rick i Morty s5e09: online napisy pl

Rick i Morty sezon 5
Rick i Morty gdzie oglądać?

Już teraz nie musicie wpisywać w Google frazy Rick i Morty s5e09: online napisy pl. Cały odcinek po polsku (w jakości 480 px) zobaczysz w serwisie CDA:

Obejrzyj Rick i Morty S5E09 online pl na CDA

Rick i Morty sezon 5: o czym jest przedostatni odcinek?

Morty ma dosyć dziadka na tyle, że obydwoje obrażają się na siebie. Rick werbuje na miejsce Mortiego dwie wrony, które zamierza wytresować niczym skrzydlatych wojowników. Tymczasem Morty zaprzyjaźnia się z socjopatą, któremu również wylał się na część jego ciała płyn portalowy z pistoletu Ricka. Dzięki małemu portalowi na pośladku nowego przyjaciela Mortiego i portalowi na ręce Mortiego, ci mogą się ze sobą komunikować i przeżywać nowe przygody. Niestety pojedyncze przygody bohaterów nie wychodzą na dobre i dochodzi do rozstania Ricka i Mortiego.

Koniecznie zobaczcie sceny po napisach, gdzie twórcy opowiadają, jaki był zamysł przedostatniego odcinka piątej serii Rickiego i Mortiego.

Źródło CDA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *