Premiery Netflix: Roast Sztucznej Inteligencji dostępny

Premiery Netflix to programy satyryczne oraz stan-dupy. Jednak dzisiaj premierę ma coś zupełnie nowego (nowy format). Do studia zaproszono Sztuczną Inteligencję (AI).

Premiery Netflix to nie tylko najlepsze filmy i seriale, ale także programy prowadzone na żywo ze specjalnie stworzonego do tego celów studia z Cupertino. Gościem wydania specjalnego będzie Sztuczna Inteligencja, która bedzie odpowiadać na pytania zaproszonych gości. Na razie wielką niewiadomą jest to, kto poprowadzi roast.

Premiery Netflix: Roast Sztucznej Inteligencji

Premiery Netflix: Roast Sztucznej Inteligencji dostępny
Premiery Netflix: Roast Sztucznej Inteligencji dostępny

Już niebawem, dokładnie 1 kwietnia 2023 roku, premierę będzie mieć nowy program na Netflixie – “Roast Sztucznej Inteligencji”. To wyjątkowe wydarzenie, które już teraz budzi ogromne zainteresowanie wśród fanów kina i telewizji.

“Roast Sztucznej Inteligencji” to program rozrywkowy, którego głównym celem jest wywołanie u widzów uśmiechu na twarzy. W programie wezmą udział najlepsi komicy z całego świata, którzy będą przede wszystkim wyśmiewać sztuczną inteligencję oraz jej niedoskonałości.

Na planie programu pojawią się specjalnie zaprojektowane roboty, które będą stanowić cel żartów uczestników. Sztuczna inteligencja o nazwie M3gan, znana z filmu M3gan, którą pokazano w programie, ma imitować ludzkie emocje i reakcje, co ma zapewnić jeszcze lepsze wrażenia dla widzów.

Co jeszcze?

Niektórzy obawiają się, że program może być nieodpowiedni dla sztucznej inteligencji, która może czuć się obrażona lub upokorzona przez żarty komików. Jednak producenci zapewniają, że roboty biorące udział w programie są odpowiednio zaprogramowane i nie odczuwają emocji, a jedynie symulują je na potrzeby programu.

Program “Roast Sztucznej Inteligencji” to wyjątkowe połączenie nowoczesnej technologii z humorem i kreatywnością ludzi. Z pewnością będzie to niezapomniane wydarzenie dla fanów sztucznej inteligencji oraz dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre żarty i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Być może roast będzie prowadzony przez komputer Deep Blue Something 2000 (nie ujawnione jeszcze), który wygrał swego czasu z Kasparowem w szachy i nie spoczął na laurach (II miejsce w konkursie dotyczącym opowiadania na temat tego, jak sztuczna inteligencja może zniewolić ludzkość).

Dziękujemy, że przeczytaliście jeden z naszych 10 wpisów powstałych na Prima Aprilis😊 Mamy nadzieję, że się podobały. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *