Ostatnie dni promocji Samsung Smart Pack

Już za kilka dni zakończy się jedna z ciekawszych promocji skierowana głównie dla miłośników telewizorów Samsunga. Przy zakupie wybranego modelu wciąż możemy dostać wielomiesięczny dostęp do aplikacji filmowych, kinowych i sportowych hitów.

Promocja związana z Samsung Smart Pack trwa od 1 lutego do 15 kwietnia 2018 roku lub do wyczerpania puli kodów. Czy warto z niej skorzystać?

Samsung UE49MU7042 / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

 

Kupując wybrane modele Samsung Smart TV widzowie otrzymają teraz w prezencie wielomiesięczny dostęp do niektórych aplikacji filmowych. Użytkownicy decydujący się na zakup telewizora The Frame i QLED TV będą mogli skorzystać z pakietu Elite Smart Pack.

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Znajdą tam dostęp do HBO GO (na 3 miesiące), FilmBox Live (na 6 miesięcy), VoD.pl (6 miesięcy) oraz player.pl (6 miesięcy). W przerwach między seansami filmowymi można oglądać zmagania sportowców w ELEVEN SPORTS przez 6 miesięcy.
-Źródło: Samsung

Wiadomo telewizor The Frame to coś dla miłośników dzieł sztuki, bowiem został on zaprojektowany zupełnie inaczej, niż flagowe telewizory QLED. Teraz warto śledzić wiosenne promocje na telewizory, bo może się okazać, że któryś z QLEDów dostaniemy w bardzo przystępnej cenie. Tylko musimy się pośpieszyć, bo za kilka tygodni zobaczymy nowe telewizory Samsunga na 2018 rok.

Zobacz także | Najlepsze promocje na telewizory

Warto wiedzieć, że nie musimy od razu decydować się na najdroższy telewizor Samsunga, by także wziąć udział w kończącej się niedługo promocji. W Samsung Smart Pack biorą udział także modele klasy Premium. Te są tańsze od modeli QLED.

Z kolei osoby, które wybiorą modele Samsung Premium UHD z serii MU9002, MU8002 i MU7002 oraz UHD z serii MU6000 będą mogły skorzystać z pakietu Premium Smart Pack. Zapewnia on sześciomiesięczny dostęp serwisów FilmBox Live i player.pl (…)

Welcome Smart Pack – kupując Samsung Smart TV, dostajesz nie tylko znakomitą jakość obrazu, ale i pakiet z dostępem do atrakcyjnych aplikacji. Odbierz 30-dniowe vouchery do ELEVEN SPORTS oraz FilmBox Live i ciesz się największymi sportowymi emocjami i hitami kina. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie producenta.
-Źródło: Samsung

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: