Nowości Player (grudzień 2023)

Nowości Player to przede wszystkim premierowe filmy i seriale. Jednak wśród nowości nie zabraknie polskich i zagranicznych tytułów. Wpis będziemy aktualizować o nowe tytuły. Obecnie Player udostępnił listę premierowych pozycji na ten miesiąc.

Nowości Player to filmy pełnometrażowe oraz premierowe odcinki Waszych ulubionych seriali. Do tego dochodzą filmy dokumentalne i programy reality show. Co oglądać w tym miesiącu w Player?

Nowości Player: grudzień 2023

Nowości Player
Nowości Player / fot. Player

Zobaczcie najciekawsze premiery Playera w tym miesiącu. Jest na co czekać. Poniżej znajdziesz pełną listę wszystkich wrzesień (filmy, seriale, programy rozrywkowe, dokumentalne).

1. Bóg nie umarł: My, Naród

1 grudnia
Wielebny Dave angażuje się w obronę grupy chrześcijańskich rodzin, prowadzących edukację domową. Duchowny wierzy, że prawo do nauki własnych dzieci powinno być kwestią wolnego wyboru rodzica i że jest to sprawa, o którą warto walczyć. W tym celu udaje się Waszyngtonu, gdzie będzie zeznawał przed Kongresem podczas przesłuchania, które ma określić przyszłość religijnych wolności w kraju na długie lata.

2. Między liniami życia


1 grudnia

Utalentowany piętnastolatek, Benjamin Lane, przygotowuje się do najważniejszych zawodów pływackich, które mogą pozwolić mu zakwalifikować się na igrzyska olimpijskie. Pod naciskiem bezwzględnego trenera i matki zaczyna zastanawiać się, czy chce takiego życia. Jednak, gdy jego ojciec zostaje zwolniony z więzienia, walka o ucieczkę od przeszłości i dążenie do olimpijskiej chwały stają się jeszcze bardziej skomplikowane. Film jest inspiracją opartą na prawdziwych wydarzeniach.

3. Patent na Święta

1 grudnia Brak zwiastuna
5 sezon

Jeśli w waszym domu świąteczne przygotowania zaczynają się już w listopadzie, a dźwięk kolęd wypełnia dom, to “Patent na Święta” jest programem stworzonym dla was. Polska produkcja z 2020 roku zaprasza do świata, gdzie magia świąt trwa przez cały rok.

4. Radio na fali

1 grudnia

“Radio na fali” to zachwycająca, autentyczna brytyjska komedia w reżyserii Richarda Curtisa. Film opowiada historię nielegalnej rockowej stacji radiowej, nadającej z łodzi dryfującej wokół Wielkiej Brytanii. Przeplatają się w nim przygody, muzyka i ducha buntowniczej wolności.

5. Camera Cafe. Nowe parzenie

Brak zwiastuna 25 grudnia

Tęskniliście? Kultowa „Camera Cafe” powraca w mistrzowskiej formie! “Camera Cafe. Nowe parzenie” to świeże porcje humoru i absurdalnych sytuacji, które zyskały uznanie widzów. Odkryjcie, co nowego czeka was w biurowym świecie, gdzie kawa nie zawsze jest głównym tematem rozmów.

Źródło: Nowości Player, Nowości Player 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *