Czy nowe telewizory zawsze są nowe?

W oczekiwaniu na telewizory na 2020 rok, może sprawdzasz, czy nowe modele pojawiły się już w ofercie największych sklepów internetowych. Niestety czasami niektóre informacje można źle zinterpretować.

 

nowe telewizory RTV Euro AGD / fot. RTV Euro AGD

Przykładowo na stronie sklepu RTV Euro AGD mamy pięć nowych telewizorów (oznaczone jako „Nowość”). Jednak tylko dwa z nich (Samsung UE65TU7102K i Samsung UE65TU8002K) to faktycznie modele na ten rok. A pozostałe trzy?

 

Zobacz także:

Najlepsze telewizory 2021 | TOP10 (styczeń 2021)

Nowe telewizory w RTV Euro AGD

nowe telewizory RTV Euro AGD / fot. RTV Euro AGD

 

Zobacz także:

Najlepsze telewizory 2021 | TOP10 (styczeń 2021)

O tym, że nie należy sugerować się statusem „nowości” przy danym telewizorze na stronach sklepów internetowych, wielu klientów przekonało się już nieraz. Teraz na stronie RTV Euro AGD po wybraniu kategorii „Telewizory” i zakładki „Nowość” znajdziemy tam dwa telewizory Samsung i trzy telewizory Sony.

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Jednak te ostatnie nie są telewizorami z oferty na 2020 rok. Seria Sony WD to modele z 2017 roku, a seria WF pochodzi z 2018 roku. Skąd zatem pojawienie się ich w zakładce „nowość”?

Zobacz nowe telewizory Samsung w sklepach

Często zdarza się tak, że niektóre sklepy dostają do swojej oferty telewizory, których np. nie miały wcześniej w sprzedaży. Na pewno warto pamiętać o tym, że oznaczenie „nowość” w sklepach internetowych przy telewizorach często nie oznacza modelu z linii na 2020 rok, ale telewizor wchodzący właśnie do oferty sprzedażowej danego sklepu.

Jeśli chcesz sprawdzić nowe telewizory, wszystkie modele znajdziesz opisane u nas:

 

Źródło: RTV Euro AGD

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: