Nowe telewizory: czy zawsze są nowe?

Nowe telewizory: czy zawsze są nowe? W oczekiwaniu na telewizory na 2020 rok, może sprawdzasz, czy nowe modele pojawiły się już w ofercie największych sklepów internetowych. Niestety czasami niektóre informacje można źle zinterpretować.

Nowe telewizory RTV Euro AGD / fot. RTV Euro AGD

Przykładowo na stronie sklepu RTV Euro AGD mamy pięć nowych telewizorów (oznaczone jako “Nowość”). Jednak tylko dwa z nich (Samsung UE65TU7102K i Samsung UE65TU8002K) to faktycznie modele na ten rok. A pozostałe trzy?

Nowe telewizory w RTV Euro AGD

Nowe telewizory
Nowe telewizory RTV Euro AGD / fot. RTV Euro AGD

O tym, że nie należy sugerować się statusem “nowości” przy danym telewizorze na stronach sklepów internetowych, wielu klientów przekonało się już nieraz. Teraz na stronie RTV Euro AGD po wybraniu kategorii “Telewizory” i zakładki “Nowość” znajdziemy tam dwa telewizory Samsung i trzy telewizory Sony.

Jednak te ostatnie nie są telewizorami z oferty na 2020 rok. Seria Sony WD to modele z 2017 roku, a seria WF pochodzi z 2018 roku. Skąd zatem pojawienie się ich w zakładce “nowość”?

Często zdarza się tak, że niektóre sklepy dostają do swojej oferty telewizory, których np. nie miały wcześniej w sprzedaży. Na pewno warto pamiętać o tym, że oznaczenie “nowość” w sklepach internetowych przy telewizorach często nie oznacza modelu z linii na 2020 rok, ale telewizor wchodzący właśnie do oferty sprzedażowej danego sklepu.

Źródło: RTV Euro AGD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *