Nawet 4000 zł zwrotu na urodziny telewizorów OLED

Nawet 4000 zł zwrotu na urodziny telewizorów OLED. Na czym dokładnie polega promocja? Jak wziąć w niej udział, by zyskać zwrot na konto? Sprawdzamy.

Nawet 4000 zł zwrotu na urodziny telewizorów OLED

Nawet 4000 zł zwrotu
Cashback/ fot. LG

Nawet 4000 zł zwrotu na urodziny telewizorów OLED 01/09/2023 – 30/09/2023

Świętuj z nami 10 lat rewolucyjnej technologii LG! Z tej okazji, w prezencie urodzinowym, oferujemy zwrot pieniędzy prosto na Twoje konto bankowe – od 500 do aż 4000 zł – przy zakupie wybranych telewizorów.

Oto 4 kroki do zwrotu na konto

Cashback/ fot. LG
  1. Wybierz telewizor objęty promocją CASHBACK z listy poniżej.
  2. Zarejestruj swój zakup na StrefaLG.pl (link poniżej) – będziesz potrzebować numeru seryjnego produktu i dowodu zakupu (faktury).
  3. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, sprawdzimy numer Twojego konta bankowego.
  4. Jeśli wszystko się potwierdzi, otrzymasz należny zwrot prosto na wskazane konto.

Warto dodać, że nagroda w postaci przelewu pieniężnego w tej promocji jest zwolniona z opodatkowania. Nie musisz się martwić podatkami! Przelewy realizujemy tylko na konta bankowe złotówkowe w Polsce, zagraniczne przelewy nie są objęte promocją.

Dodatkowe informacje, rejestracja oraz regulamin: Czas trwania promocji: 01/09/2023 – 30/09/2023 lub do wyczerpania puli nagród. Jeśli dokonujesz zakupu w sklepach online, liczy się data skutecznego złożenia zamówienia. W sieci handlowej Media Markt dostępny model z najwyższą wartością zwrotu w wysokości 3000 zł to OLED77C31LA. Pełna lista modeli objętych promocją oraz regulamin promocji dla sieci Media Markt dostępne na stronie mediamarkt.pl oraz w sklepach stacjonarnych.

Na stronie producenta telewizorów OLED, LG możesz zobaczyć pełną listę modeli – najlepsze telewizory OLED.

Źródło: LG, Ceneo, Euro, Media Expert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *