Najlepsze telewizory 2025: czy będą to ekrany MiniLED?

Najlepsze telewizory 2025 – co wiemy? Samsung poinformował o wynikach najnowszych badań dotyczących przyszłości telewizorów. Okazuje się, że najbliższe lata mogą należeć tylko i wyłącznie do ekranów MiniLED. Czy telewizory MiniLED będą najlepszymi tv już w 2025 roku?

Najlepsze telewizory 2025 – czy będą to modele MiniLED? Samsung ma w swojej ofercie na 2021 rok wiele serii telewizorów Neo QLED z podświetleniem MiniLED. To właśnie takie modele już za kilka lat mogą być najlepszymi TV.

Najlepsze telewizory 2025 – telewizory MiniLED

Najlepsze telewizory 2025
Samsung Neo QLED QE55QN85AA / fot. Samsung
Najlepsze telewizory 2025 – czy będą to modele Samsunga? Firma badawcza Ubi Research ujawniła wyniki badań. Telewizory MiniLED będą liderem jeśli chodzi o wszystkie telewizory sprzedawane na świecie do 2025 roku. Oznacza to, że za 4 lata te telewizory będą najpopularniejsze i jednocześnie najlepsze. Pełen raport dostępny jest na stronie en.ubiresearch.
Samsung nie bez powodu zdecydował się wprowadzić do sprzedaży telewizory Neo QLED z podświetleniem MiniLED. Dzięki temu udało się polepszyć jasność, odwzorowanie kolorów i szczegółów. Do tego dochodzi doskonała czerń.

Cechą charakterystyczną serii Neo QLED jest zachwycający obraz, powstały dzięki precyzyjnej kontroli podświetlenia Quantum Mini LED. Technologia ta sprawia, że każdy detal będzie widoczny niezwykle wyraźnie i z niesamowitą ostrością zarówno w ciemnych, jak i w jasnych scenach.

Ponadto potężny Procesor AI Neo Quantum zadba o optymalizację oglądanych treści w czasie rzeczywistym, zapewniając rozdzielczość, jak najbardziej zbliżoną do 4K lub 8K – zależnie o modelu telewizora. Dodając do tego technologię Quantum Dot, ekran wypełni się miliardem perfekcyjnym kolorów, nawet przy najwyższej jasności obrazu.

Źródło: http://en.ubiresearch.com/mini_ledtv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *