Najlepsze reality show TOP10 (VOD)

Najlepsze reality show TOP10 – jakie to tytuły? Co warto oglądać w Netflix, Prime Video czy Player? Zobacz najlepsze z nich.

Najlepsze reality show TOP10 (VOD)

Najlepsze reality show TOP10 (VOD)
TOP10 reality show (VOD)

W erze streamingowych usług VOD (Video on Demand) reality show odgrywają kluczową rolę w przyciąganiu widzów i dostarczaniu emocjonujących doświadczeń. Platformy takie jak Netflix, Prime Video czy Player oferują bogaty wybór programów, które podbijają serca publiczności swoją autentycznością, różnorodnością tematyczną i zaangażowaniem emocjonalnym. Poniżej prezentujemy top 10 reality show, które wyróżniają się wśród oferty VOD i stanowią niezrównane źródło rozrywki dla milionów widzów na całym świecie.

 1. Miłość jest ślepa: Brazylia – nowość

Przed Wami premierowy, czwarty sezon popularnego reality show, w którym pary dobierają się “na ślepo”, ale w wersji brazylijskiej. Czy miłość faktycznie jest ślepa? To pytanie, które stale zadajemy sobie, gdy obserwujemy uczestników tego niezwykłego eksperymentu miłosnego.

W nowym sezonie widzowie będą mieli okazję śledzić kolejne emocjonujące historie miłosne, które zaczynają się od pierwszego spotkania dwóch osób, które nigdy wcześniej się nie widziały. Podczas gdy uczestnicy ryzykując zaufaniem ekspertów i własnymi uczuciami, podejmują decyzje na podstawie czystej chemii i intuicji, widzowie mają okazję obserwować, czy ta nietypowa metoda dobierania par przynosi trwałe związki.

  • dostępny w abonamencie – Netflix

2. Londyn na sprzedaż

Daniel Daggers, znany potentat rynku luksusowych nieruchomości, wraz z ambitnym zespołem agentów z DDRE Global, wprowadza widzów w świat ekskluzywnego handlu nieruchomościami w nowym serialu Netflix. Przyglądając się pracy zespołu, serial odkrywa kulisy transakcji w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Londynu, od Mayfair po Holland Park. Oprócz profesjonalnych wyzwań, bohaterowie zmierzą się także z osobistymi dylematami, starając się wyrobić markę w błyszczącym świecie luksusu, gdzie stawki są wysokie, a emocje sięgają zenitu.

  • dostępny w abonamencie – Netflix

3. The Kardashians


2024

The Kardashians czyli reality show powraca z 4 sezonami do TOP10, bo 23 maja pojawi się premierowy, piąty sezon. “The Kardashians” to reality show dostępne na platformie Disney+, które kontynuuje opowieść o jednej z najbardziej znanych rodzin w świecie rozrywki. Seria zapewnia widzom ekskluzywne wglądy w życie osobiste i zawodowe członków rodziny Kardashian-Jenner, w tym Kris, Kim, Khloé, Kourtney, Kendall i Kylie. Program ukazuje ich codzienne wyzwania, sukcesy oraz zmagania z życiem publicznym, jednocześnie rzucając światło na ich liczne przedsięwzięcia biznesowe i osobiste projekty. “The Kardashians” oferuje fanom i nowym widzom szansę na bliższe poznanie tej dynamicznej i wpływowej rodziny.

  • dostępny w abonamencie – Disney+

4. Miłość jest ślepa (6 sezonów)

Przed Wami premierowy, szósty sezon popularnego reality show, w którym pary dobierają się “na ślepo”. Czy miłość faktycznie jest ślepa? To pytanie, które stale zadajemy sobie, gdy obserwujemy uczestników tego niezwykłego eksperymentu miłosnego.

W nowym sezonie widzowie będą mieli okazję śledzić kolejne emocjonujące historie miłosne, które zaczynają się od pierwszego spotkania dwóch osób, które nigdy wcześniej się nie widziały. Podczas gdy uczestnicy ryzykując zaufaniem ekspertów i własnymi uczuciami, podejmują decyzje na podstawie czystej chemii i intuicji, widzowie mają okazję obserwować, czy ta nietypowa metoda dobierania par przynosi trwałe związki.

W tym sezonie widzowie będą świadkami zarówno wzlotów, jak i upadków, miłości i rozczarowań. Czy uczestnicy znajdą swoją drugą połówkę wśród tych, których nigdy wcześniej nie widzieli? Czy miłość jest rzeczywiście ślepa, czy też są pewne rzeczy, które mogą przewidzieć jej powstanie?

  • dostępny w abonamencie – Netflix

5. Rodzina Stallone

Po wcieleniu się w niektóre z najbardziej legendarnych postaci w historii kina, trzykrotnie nominowany do Oscara Sylvester Stallone pozwala kamerom zajrzeć do najważniejszej roli swojego życia – roli ojca. W nowym serialu występują córki Stallone’a, jego żona oraz on sam, oferując widzom miejsce przy stole jednej z najbardziej znanych rodzin Hollywood.

  • dostępny w abonamencie – SkyShowtime (od 16 maja)

6. Ultimatum: Ślub albo rozstanie


The Ultimatum: Marry or Move On
2022, 51 min.

Reality-show przenosi widzów w świat emocji, wątpliwości i decyzji ostatecznych, gdy sześć różnych par znajduje się na rozdrożu między zobowiązaniem a wątpliwościami. Na progu małżeństwa stoją dwie drogi: wybór na rzecz życia we dwoje albo konfrontacja z nieuchronnym rozstaniem. Ultimatum, jakie otrzymują, nadaje ton ich podróży przez kolejne osiem tygodni.

Każda z par składa się z partnera gotowego na życiowe zobowiązanie i partnera, który ma wątpliwości, czy to właściwa droga. Kiedy stawieni w obliczu wyjątkowej okazji, muszą podjąć decyzję: czy pójść naprzód w małżeństwo czy pójść swoją drogą. Tło ich emocji stanowi unikalne otoczenie, które stwarza warunki do zbliżenia się do istoty swoich uczuć oraz ostatecznego wyboru.

  • dostępny w abonamencie – Netflix

7. The Traitors. Zdrajcy

2024

W programie, który zdobył uznanie na całym świecie, uczestnicy zostaną podzieleni na dwie frakcje: “Lojalnych” i “Zdrajców”. Ich celem będzie przejście przez szereg wyzwań, by zdobyć nagrodę. Grupa “Zdrajców” dąży do eliminacji “Lojalnych” i podziału nagrody między siebie. Codziennie wieczorem “Zdrajcy” odbywają tajne spotkanie, aby zdecydować, kto z “Lojalnych” zostanie wyeliminowany z gry.

Wszyscy uczestnicy muszą także zmierzyć się z trudnymi misjami, które niektórym mogą dać szansę na zdobycie tarczy chroniącej przed eliminacją. Codziennie odbywa się również publiczne spotkanie, podczas którego uczestnicy dyskutują o potencjalnych kandydatach do opuszczenia programu, a następnie przystępują do głosowania.

  • dostępny w abonamencie – Player

8. Too Hot to Handle (sezon 5)

2020 -, 40 min.

Too Hot to Handle powraca z kolejnym, premierowym (piątym) sezonem na Netflix. Amerykańskie reality show rozgrywa się na gorącym wybrzeżu, rajskich plażach, skąpanych słońcem. Główni uczestnicy to single, którzy mogą zgarnąć 100 tysięcy dolarów. Muszą tylko powstrzymać się od uprawiania seksu. Proste, prawda?

  • dostępny w abonamencie – Netflix

9. Magiczne żarty Justina Willmana


Premiera sezonu w Polsce: 1 kwietnia 2024 r. o 9:00 AM CEST
Justin Willman, znany magik i komik, używa swoich talentów, aby serwować niezwykłe i ambitne żarty, których świat jeszcze nie widział. Wraz ze swoim zespołem profesjonalistów, Justin sprawia, że ludzie doświadczają żartów, które przechodzą wszelkie pojęcie.

dostępny w abonamencie – Netflix

10. Powiększcie mi dom

Hack My Home
2023, 33 min.

Czwórka “cudotwórców” ma nie lada zadanie. Mają wykorzystać swoje umiejętności w aranżacji domów uczestników tego reality-show. Czy uda im się wykorzystać wolną przestrzeń reorganizując w nowatorski sposób domy uczestników programu?

  • dostępny w abonamencie – Netflix

Źródło: Netflix, Max, Disney+, Player, Prime Video, CDA Premium

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Kalendarium cen wszystkich telewizorów

Co miesiąc aktualizujemy teksty dotyczących wszystkich modeli od największych producentów (LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, itd.). Aktualizujemy nasze artykuły dotyczące cen wszystkich telewizorów, żeby nasi Czytelnicy mogli śledzić zmiany cen w porównaniu do poprzednich miesięcy.

Wszystkie telewizory w aktualnych cenach znajdziesz tutaj:

Wszystkie telewizory – cena

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Specyfikacja techniczna wszystkich telewizorów

Co jeśli nie wiesz jaki telewizor kupić? Zapraszamy także do zapoznania się z danymi technicznymi wybranych modeli telewizorów. Przedstawiamy nie tylko ceny, ale także szczegółowe specyfikacje techniczne, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni telewizor do Twojego domu.

Wszystkie telewizory: specyfikacja techniczne

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Najlepsze soundbary

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących soundbarów! Poszukujesz idealnego modelu do 500, 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię jedynie i wyłącznie najlepsze soundbary?

Najlepsze soundbary TOP10

Nasze regularnie aktualizowane zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

SPRAWDŹ CENY: WSZYSTKIE TELEWIZORY NA CENEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *