TOP10: najlepsze filmy (07.07.20)

TOP10: najlepsze filmy Netflix. Przedstawiamy TOP10 filmów w Polsce, które oglądacie najchętniej. Jeśli nie macie pomysłu jaki film obejrzeć na Netflix, zaglądajcie do nas!

 

TOP10: najlepsze filmy
TOP10: najlepsze filmy

Sprawdzamy jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflix oglądane dzisiaj – 7 lipca 2020 roku. Zobaczcie, co warto zobaczyć. Lista tytułów jest dość zróżnicowana. Przekonajcie się sami, przed Wami Netflix TOP10 filmów w Polsce.

 

TOP10 | najlepsze filmy Netflix (maj 2021)

Dziś wiele zmian na liście TOP10, w tym dwie nowości, ale po kolei. Oto najpopularniejsze filmy oglądane dzisiaj w Polsce na Netflix.

 

1. Warrior Nun

 

Warrior Nun pnie się w górę cały czas i dzisiaj zamienił się pozycjami z Pitbullem. Ostatnim psem. Gratulujemy w końcu pierwszego miejsca.

Warrior Nun to serial nietypowy. Na Netflix można oglądać właśnie pierwszy sezon. Główna bohaterka budzi się w kostnicy i odkrywa, że ma super moce. Dzięki nim może stanąć do walki z demonami.

2. Pitbull. Ostatni pies

 

Pitbull. Ostatni pies nie utrzymał 1 miejsca z wczoraj. Spadł na miejsce 2, ale to i tak świetny wynik.

Pitbull. Ostatni pies to film, który powinien się spodobać miłośnikom filmów Władysława Pasikowskiego. W roli głównej jeden z najlepszych polskich aktorów – Marcin Dorociński.

Zobacz także | Tysiące filmów znika z Netflixa

3. Dark

 

Dark broni 3 miejsca  w TOP10 najlepszych filmów w Polsce. To jeden z nielicznych tytułów, który ciągle znajduje się w TOP3.

Jeśli lubicie seriale z motywami podróży w czasie, serial Dark powinien Wam przypaść do gustu. Obecnie można oglądać trzeci sezon mega zagmatwanego serialu, którego akcja dzieje się, no właśnie kiedy? Nie zdradzamy. Sprawdźcie sami!

4. Desperados

 

Desperados utrzymał pozycję 4 z wczoraj, a przypomnijmy, że komedia pojawiła się w zeszłym tygodniu, jako nowość (na miejscu 6).

Desperados  to zwariowana komedia, w której główna bohaterka wyrusza do Meksyku wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami. Wszystko przez obraźliwą wiadomość, którą wysłała do wymarzonego mężczyzny. Oczywiście jak to w komediach bywa, odkręcenie jednej dziwnej sytuacji pociągnie za sobą lawinę absurdalnych zdarzeń.

 

5. Snowpiercer – nowość

 

Na miejsce 5 jako nowość wjeżdża, niczym lokomotywa serial twórcy oskarowego Pasożyta – serial Snowpiercer. Warto dodać, że najpierw był film Snowpiercer: Arka przyszłości, gdzie główną rolę grał Chris Evans (Kapitan Ameryka – Avengers).

Po katastrofie klimatycznej przetrwała tylko garstka ludzkości. Najbogatsi mieszkańcy zdołali schronić się przed kataklizmem w jedynym pociągu. Jednak na tyłach wagonu zaczyna się rewolucja. Tzw. „ogon” zajmują najbiedniejsi, którzy chcą dostać się na przód lokomotywy, żądając dla siebie i swoich ocalałych bliskich, godnego życia.

6. W głębi lasu

W głębi lasu – jeden z najlepszych seriali kryminalnych spadł z pozycji 5. A jeszcze wczoraj znajdował się w TOP5 najlepszych filmów w Polsce.

W głębi lasu to przerażający polski thriller, którym zachwycają się zagraniczne media. Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena i dotyczy rozwikłania zabójstwa sprzed 25 laty. Mocny, trzymający w napięciu polski serial, jakiego dawno nie było. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

7. Znaki

Znaki to polski tytuł, który dla odmiany awansuje o jedno oczko, czyli wraca na miejsce 7. Trzymamy kciuki za to, by doszedł do TOP5 najlepszych filmów.

Znaki to kolejny polski serial, którego akcja dzieje się w Górach Sowich. Po latach dochodzi do kolejnej zbrodni podobnej do tej, którą żyłą cała mieścina. Śledztwo prowadzi komisarz Trela.

8. Igrzyska na kacu

 

Igrzyska na kacu to film, który niedawno awansował, a dzisiaj spada o dwa oczka na pozycję 8.

Igrzyska na kacu to coś dla miłośników pastiszów innych filmów. Oczywiście do czynienia mamy tutaj ze sprośnymi żartami, nietypowymi sytuacjami, żywcem zapożyczonych z innych filmów, m.in. z Kac Vegas czy właśnie z Igrzysk Śmierci. Film ma już kilka lat, ale nadal śmieszy, zwłaszcza młodszą publiczność.

9. Miłość

 

Nowością we wczorajszym zestawieniu TOP10 najlepszych filmów w Polsce była Miłość – film w reżyserii Sławomira Fabickiego. Dzisiaj polska produkcja awansuje o jedno oczko na 9 miejsce.

Miłość to drugi film w TOP10, w którym główną rolę gra Marcin Dorociński. Fabicki przedstawia historię małżeństwa, które przechodzi kryzys. Film jest oparty na faktach.

 

10. Niewyjaśnione tajemnice – nowość

Niewyjaśnione tajemnice to druga nowość w zestawieniu TOP10 najpopularniejszych filmów w Polsce w Netflix. Twórcy Strangers Things przedstawiają serial dokumentalny o niedokończonych śledztwach z całego świata. Być może ktoś z oglądających ten program będzie w stanie pomóc udzielić dodatkowych informacji na temat trwających śledztw.

 

TOP10| najlepsze filmy w Polsce – co spadło?

TOP10: najlepsze filmy
TOP10 filmy w Polsce Netflix / fot. Pixabay

Dzisiaj na Netflix mamy dwóch spadkowiczów. Pierwszy to polski Totem. Drugi to niestety również polska produkcja – Służby specjalne.

Totem

 

Totem  to dramat, kino akcji, w którym poznacie świat polskiej przestępczości. W rolach głównych występują Karol Bernacki, raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, raper, Paweł „POPEK” Mikołajuw oraz Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda.

 

Służby specjalne

 

Służby specjalne to film akcji trzymający w napięciu, który reklamowany był jako „film mocniejszy od Pitbulla”. Główni bohaterowie zaczynają współpracować z tajną agencją rządową, która zleca im coraz to niebezpieczniejsze misje.

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?


Źródło Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: