Najlepsze filmy Netflix w Polsce | TOP10 (06.07.2020)

Jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflixie w Polsce? Które tytuły zyskały dzisiaj rekordową oglądalność. Przedstawiamy TOP10 filmów w Polsce, które oglądacie najchętniej. Jeśli nie macie pomysłu jaki film obejrzeć na Netflix, zaglądajcie do nas!

 

Netflix – TOP10 filmów w Polsce / fot. Pixabay

Sprawdzamy jakie są najlepsze filmy i seriale na Netflix oglądane dzisiaj – 6 lipca 2020 roku. Zobaczcie, co warto zobaczyć. Lista tytułów jest dość zróżnicowana. Przekonajcie się sami, przed Wami Netflix TOP10 filmów w Polsce.

Zobacz także | Netflix – TOP10 filmów w Polsce (5 lipca 2020)

1. Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies utrzymał 1 miejsce z wczoraj. Wcześniej był na pozycji 2. Gratulujemy!

Pitbull. Ostatni pies to film, który powinien się spodobać miłośnikom filmów Władysława Pasikowskiego. W roli głównej jeden z najlepszych polskich aktorów – Marcin Dorociński.

Zobacz także | Tysiące filmów znika z Netflixa

2. Warrior Nun

Warrior Nun pnie się w górę. Dzisiaj zamienił się pozycjami z Dark i awansował na miejsce 2.

Warrior Nun to serial nietypowy. Na Netflix można oglądać właśnie pierwszy sezon. Główna bohaterka budzi się w kostnicy i odkrywa, że ma super moce. Dzięki nim może stanąć do walki z demonami.

Zobacz także: TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

3. Dark

Dark spadł z pozycji 2 (wcześniej zasłużone miejsce 1)  w TOP10 najlepszych filmów w Polsce na miejsce 3. To jeden z nielicznych tytułów, który ciągle znajduje się w TOP3.

Jeśli lubicie seriale z motywami podróży w czasie, serial Dark powinien Wam przypaść do gustu. Obecnie można oglądać trzeci sezon mega zagmatwanego serialu, którego akcja dzieje się, no właśnie kiedy? Nie zdradzamy. Sprawdźcie sami!

4. Desperados

Desperados utrzymał pozycję 4, a przypomnijmy, że komedia pojawiła się w zeszłym tygodniu, jako nowość (na miejscu 6).

Desperados  to zwariowana komedia, w której główna bohaterka wyrusza do Meksyku wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami. Wszystko przez obraźliwą wiadomość, którą wysłała do wymarzonego mężczyzny. Oczywiście jak to w komediach bywa, odkręcenie jednej dziwnej sytuacji pociągnie za sobą lawinę absurdalnych zdarzeń.

5. W głębi lasu


W głębi lasu – jeden z najlepszych seriali kryminalnych utrzymał pozycję 5. Cieszy nas to bardzo, że nadal znajduje się w TOP5 najlepszych filmów w Polsce.

W głębi lasu to przerażający polski thriller, którym zachwycają się zagraniczne media. Serial powstał na podstawie powieści Harlana Cobena i dotyczy rozwikłania zabójstwa sprzed 25 laty. Mocny, trzymający w napięciu polski serial, jakiego dawno nie było. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

6. Igrzyska na kacu

Igrzyska na kacu to film, który awansował wysoko. Wczoraj na miejscu 9, dziś na pozycji 6. Nieżle!

Igrzyska na kacu to coś dla miłośników pastiszów innych filmów. Oczywiście do czynienia mamy tutaj ze sprośnymi żartami, nietypowymi sytuacjami, żywcem zapożyczonych z innych filmów, m.in. z Kac Vegas czy właśnie z Igrzysk Śmierci. Film ma już kilka lat, ale nadal śmieszy, zwłaszcza młodszą publiczność.

7. Totem

Totem spada dalej. Przedwczoraj na miejscu 5, wczoraj pozycja 6. Dzisiaj jeszcze gorzej – pozycja 7.

Totem  to dramat, kino akcji, w którym poznacie świat polskiej przestępczości. W rolach głównych występują Karol Bernacki, raper Michał „SOBOTA” Sobolewski, raper, Paweł „POPEK” Mikołajuw oraz Małgorzata Krukowska, Joanna Majstrak i córka samego Bogusława Lindy – Aleksandra Linda.

8. Znaki


Znaki to polski tytuł, który spada o jedno oczko z pozycji 7.

Znaki to kolejny polski serial, którego akcja dzieje się w Górach Sowich. Po latach dochodzi do kolejnej zbrodni podobnej do tej, którą żyłą cała mieścina. Śledztwo prowadzi komisarz Trela.

9. Służby specjalne

Służby specjalne nadal znajdują się w końcówce gorącej dychy najlepszych filmów. W tym tygodniu film zanotował spadek o jedno oczko na pozycję 9.

Służby specjalne to film akcji trzymający w napięciu, który reklamowany był jako „film mocniejszy od Pitbulla”. Główni bohaterowie zaczynają współpracować z tajną agencją rządową, która zleca im coraz to niebezpieczniejsze misje.

 

10. Miłość

Jedyną nowością w dzisiejszym zestawieniu TOP10 najlepszych filmów w Polsce jest Miłość – film w reżyserii Sławomira Fabickiego.

Miłość to drugi film, w którym główną rolę gra Marcin Dorociński. Fabicki przedstawia historię małżeństwa, które przechodzi kryzys. Film jest oparty na faktach.

TOP10| najlepsze filmy w Polsce – co spadło?

TOP10 filmy w Polsce Netflix / fot. Pixabay

The 100

The 100 mający już 7 sezonów spadł z pierwszej 10-tki. Wczoraj miejsce 10, dziś spadek. Czy serial powróci do TOP10?

The 100 – Początek serialu jest nadzwyczaj dobry. Otóż 97 lat na Ziemi doszło do nuklearnej zagłady. Przetrwały tylko osoby znajdujące się w kosmosie. Czy uda się jeszcze żyć na zniszczonej dostępnie planecie? Warto zobaczyć!

 

Źródło Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: