Najlepsze filmy Apple TV+ TOP10 (grudzień 2021)

Najlepsze filmy Apple TV+ to przede wszystkim najnowsze filmy pełnometrażowe oraz kolejne sezony popularnych seriali. Zobacz jakie nowości pojawiły się w dzisiejszym zestawieniu.

Najlepsze filmy Apple TV+ to głównie najnowsze produkcje, a niektóre z nich są jeszcze w trakcie emisji (a nowe odcinki dodawane są co tydzień). Zobacz jak wygląda dzisiejsze zestawienie TOP10 najlepszych filmów Apple TV+.

1. Finch

2021 ‧ SF/Dramat ‧ 1g 55m

Finch to wzruszająca historia człowieka, który musi znaleźć nowy dom po spustoszonym świecie dla swojego psa i robota. W roli głównej Tom Hanks, a to nie jedyna produkcja, która pojawia się z jego udziałem w TOP10.

TOP10 najlepsze filmy Netflix (grudzień 2021)

2. Fundacja (sezon 1)

2021 ‧ Dramat sci fi ‧ 1 sezon

Fundacja to mający premierę w tym roku dramat science fiction w odcinkach. Upadek Galaktycznego imperium staje się faktem. Kto ocali ludzkość i odbuduje cywilizację na nowo?

3. The Morning Show

2019 ‧ Dramat ‧ 2 sezony

The Morning Show to świetny serial dramatyczny dziejący się w branży telewizyjnej, odsłaniający kulisy nieczystej pracy. W rolach głównych grają Jennifer Aniston, Reese Witherspoon oraz Steve Carell

4. Inwazja (sezon 1)

2021 ‧science fiction 1 sezon

Inwazja to najnowszy serial science fiction o kosmitach, którzy atakują Ziemię. Historia opowiadana jest z perspektywy pięciu bohaterów (w czasie rzeczywistym).

5. Coda


2021 ‧ Dramat/Komedia ‧ 1g 51m

Coda to dramat komediowy, którego bohaterką jest jedyna słysząca w rodzinie dziewczynka. Któregoś dnia będzie musiał dokonać bolesnego wyboru.

6. Ted Lasso (2 sezony)


2020 ‧ komedia sportowa

Ted Lasso to przykład świetnego serialu komediowego, który skupia się na osobie trenera drużyny piłkarskiej. W roli genialnego i optymistycznego trenera wciela się Jason Sudeikis.

7. Cherry: Niewinność utracona

2021 ‧ Dramat/Kryminał ‧ 2g 21m

Bracia Russo (Avengers: Endgame) potrafią zaskoczyć. Zamiast kolejnego filmu science fiction, otrzymujemy dramat Cherry: niewinność utracona o medyku wojskowym, który w wyniku zespołu stresu pourazowego zaczyna okradać banki. W roli głównej Tom Holland (Spider-Man: Far Away From Home).

8. Palmer

2021 ‧ Dramat ‧ 1g 50m

Palmer to najnowszy dramat obyczajowy o mężczyźnie, który wychodzi z więzienia i zaprzyjaźnia się z chłopcem z trudnego domu. W rolach głównych Justin Timberlake, Juno Temple, Alisha Wainwright, June Squibb i Ryder Allen

9. Na lodzie

2020 ‧ Komediodramat/Dramat ‧ 1g 36m

W tej szalonej komedii młoda mama podąża za swoim mężem do Nowego Jorku obawiając się zdrady. Towarzyszy jej ekscentryczny ojczulek.

10. Misja Greyhound

2020 ‧ Akcja/Dramat ‧ 1g 31m

Misja Greyhound to kolejna propozycja z tomem Hanksem. Tym razem wciela się on w rolę kapitana Ernesta Krause. Ten musi wykonać niebezpieczny konwój przez Atlantyk, na którym aż roi się od jednostek wroga. Jednak rozkaz to rozkaz.

Najlepsze seriale science fiction, fantasy HBO GO (TOP10)

Poczekalnia

Jakie najlepsze filmy i seriale wypadły z zestawienia TOP10? Poniżej aktualna lista wszystkich tytułów:

The Velvet Underground

2021 ‧ Dokumentalny/Muzyka ‧ 2 godziny

The Velvet Underground to film dokumentalny z tego roku o tytułowym zespole muzycznym, który raz na zawsze odmienił scenę muzyczną.

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: