Liga Mistrzów 2021 gdzie obejrzeć mecz Benfica Bayern?

Liga Mistrzów 2021 gdzie obejrzeć? 8 września 2021 roku Telewizja Polska potwierdziła, że najbliższe mecze Champions League z pewnością zobaczą polscy widzowie. Co środę będzie emitowane jedno wybrane spotkanie na żywo w Telewizji Polskiej. 20 października 2021 roku zobaczymy mecz Benfica Bayern.

Liga Mistrzów 2021/2022 będzie dostępna na antenie dwóch kanałów Telewizji Polskiej. TVP ma prawa do emisji aż dwóch kolejnych sezonów Champions League. Oznacza to środowe spotkania z piłką nożną przez najbliższe dwa lata. A kolejne już wkrótce – Benfica zmierzy się z Bayernem.

Liga Mistrzów na antenie TVP przez dwa lata

Liga Mistrzów 2021 gdzie oglądać?
Liga Mistrzów 2021 gdzie oglądać?

Najciekawsze środowe wieczory, to wieczory z piłkarskimi emocjami. Zwłaszcza teraz, kiedy ruszyła Liga Mistrzów zrzeszająca przed telewizorami na całym świecie miliony kibiców. Polscy widzowie będą mogli oglądać najlepsze mecze 2021/2022 na:

  • TVP 1,
  • TVP Sport.

Jeszcze nie mamy potwierdzenia, czy nowy kanał Telewizji Polskiej TVP 4K będzie również transmitował Ligę Mistrzów. Miejmy nadzieję, że tak. Wtedy oglądanie meczu na najlepszym telewizorze 4K nabierze jeszcze lepszego wymiaru.

Kolejny mecz: Benfica Bayern (20 października 2021)

Liga Mistrzów 2021: gdzie oglądać online?

Liga Mistrzów 2021 gdzie oglądać?
Liga Mistrzów 2021 gdzie oglądać?

Jeśli nie masz do dyspozycji telewizora DVB-T2 z naziemną telewizją cyfrową, zawsze możesz poszukać transmisji Ligi Mistrzów w internecie. W środowe wieczory na pewno poniższe strony www będą notowały zwiększoną oglądalność. Być może tam w każdą środę od 20:45 zobaczysz najlepsze mecze online.

Dobrą wiadomością jest to, że darmową transmisję spotkań Ligi Mistrzów będzie można obejrzeć online w:

Źródło: TVP

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: