Iga Świątek: gdzie oglądać online Miami WTA?

Iga Świątek: gdzie oglądać online, to jedno z najczęściej szukanych haseł w internecie. Już 2 kwietnia 2022 roku w sobotę o godzinie 19:00. Świątek zmierzy się ze swoją rywalką Naomi Osaka. Gdzie oglądać transmisję online za darmo? Kiedy gra Iga Świątek znowu?

Iga Świątek: transmisja na żywo z WTA za kilka minut. Gdzie oglądać stream z tego ważnego meczu? Czy można obejrzeć pojedynek Świątek – Osaka w internecie? Można.

Iga Świątek: gdzie oglądać?

Iga Świątek: transmisja na żywo
Iga Świątek: gdzie oglądać?

Kiedy zagra Iga Świątek? Początek transmisji z Miami WTA 2022 został zaplanowany na godzinę 19:00 czasu polskiego. Transmisję telewizyjną z wydarzenia przeprowadzi Canal+ Sport i Canal+ Sport HD. Niestety na mecz naszej tenisistki będziemy musieli zaczekać do soboty. Pojedynek Świątek Osaka zostanie rozegrany zgodnie z harmonogramem Miami WTA.

Świątek online: gdzie?

Iga Świątek: gdzie oglądać?
Kiedy zagra Iga Świątek?

Jeśli kogoś interesuje transmisja online, to zapewne w pierwszej kolejności sprawdzi poniższe strony internetowe. Tam coraz częściej osoby niemające dostępu do telewizji szukają transmisji TV online za darmo.

Jedyną transmisją online za darmo z polskim komentarzem jest ta na stronie maniak.tv.

maniak.tv – Iga Świątek – Naomi Osaka (Tenis: Miami WTA)

Osoby korzystające z Playera mogą również tam oglądać zmagania tenisistki. Jednak transmisja w Playerze wymaga dodatkowego zakupu dostępu do transmisji online (koszt 45 zł).

Kolejny pojedynek Igi Świątek już wkrótce – musi tylko wygrać. Z pewnością poinformujemy Was o tym. Trzymamy kciuki za naszą najlepszą tenisistkę!

Źródło: Iga Świątek: gdzie oglądać online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *