LG i Blackdove: sztuka na ekranach LG LED

LG i Blackdove to firmy, które od pewnego czasu współpracują ze sobą. Chodzi o możliwość odbioru sztuki na ekranach LG LED. Co to oznacza dla konsumentów i strefy biznesowej?

Wspomniani producenci dostarczą dzieła z galerii sztuki cyfrowej. Będzie je można wyświetlać na ekranach LED od LG. Dzięki platformie firmy Blackdove jest to możliwe, za sprawą platformy NFT (non-fungible token). Prezentacja sztuki jeszcze nigdy nie była tak wygodna.

LG i Blackdove łączą siły

LG i Blackdove
LG i Blackdove / fot. LG

Cyfrowe wyświetlacze LG o żywych barwach są doskonałym nośnikiem instalacji artystycznych i doskonale prezentują się w lobby firm, galeriach, luksusowych rezydencjach i wielu innych miejscach publicznych. Dzięki łatwej do zainstalowania, skalowalnej konstrukcji modułowej, ekrany LG LED są niezwykle wszechstronne. Oferują najwyższą jakość obrazu w rozdzielczościach od Full HD (1920 x 1080) do 8K (7680 x 4320).

LG i Blackdove
LG i Blackdove / fot. LG

Oprogramowanie Blackdove w połączeniu z ekranami firmy LG z serii LED Signage, takimi jak LG MAGNIT, LG LED Bloc, LED All-in-One i LED Fine-Pitch, pozwala wyświetlać ogromną bibliotekę dzieł sztuki cyfrowej. Wszystkie dzieła znajdują się w zasobach cyfrowej galerii.

LG i Blackdove / fot. LG

Możliwość przekształcenia ekranów LG LED w cyfrowe płótna w przestrzeniach, takich jak luksusowe apartamentowce, lobby firm, szpitale czy sklepy to dopiero początek rewolucji.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *