Jagiellonia Białystok – Lech Poznań: gdzie oglądać online?

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań w telewizji i internecie? O której zaczyna się mecz Lecha 17 października? Gdzie zobaczysz transmisję meczu na żywo online za darmo? Sposobów jest kilka.

Mecz Jagiellonia Białystok – Lech Poznań to jedno z najciekawszych spotkań naszej Ekstraklasy. Mecz Lecha zacznie się o godzinie 20:00, 17 października 2020 roku. Gdzie można zobaczyć transmisję online oraz w telewizji? Podpowiadamy!

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań, Ekstraklasa

Kiedy mecz Lecha?
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Mecz Lecha odbędzie się bez udziału publiczności

 

 • Data meczu: 17.10.2020 (czwartek)
 • Transmisja: Polsat Sport
 • Godzina: 20:00

Zobacz także | Jaki telewizor do PS5 | TOP10?

Tradycyjnie widzowie telewizji będą mogli oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Lech Poznań na kanałach telewizyjnych:

 • Canal+ Sport

Co zrobić, by oglądać za darmo? Wystarczy założyć darmowe konto i testować wybrany pakiet (pakiet kibica) za 0 zł (Bez opłat. Bez ograniczeń. Bez zobowiązań). Robiąc to dzisiaj należy wypełnić formularz na tej stronie. Operator pobierze złotówkę z karty kredytowej (którą później zwróci – to forma weryfikacji użytkownika). Przed 16.11 2020 r. można zrezygnować z subskrypcji. Osoby, które chciałyby dalej korzystać z pakietu mogą to zrobić płacąc 50 zł miesięcznie.

Gdzie oglądać mecz Lecha w internecie [STREAM]?

Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Gdzie oglądać mecz Lecha?

W dzień meczu zapewne na wielu stronach będzie można oglądać mecz Lecha online. Internauci zajrzą w pierwszej kolejności na strony:

 

Dodatkowo mecz Lecha można oglądać w aplikacji:

 • Canal+
 • Player

Zobacz także: Gdzie oglądać aplikację Player za darmo

 

 

Źródło: Lech Poznań

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

 • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
 • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
 • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
 • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
 • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
 • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: