KSW 67: gdzie oglądać online i w telewizji?

KSW 67: gdzie oglądać online za darmo albo w telewizji? Sprawdź, gdzie możesz zobaczyć stream online z kolejnych walk gali KSW. Początek sportowych emocji już 26 lutego 2022 roku od godziny 19:00 w Global EXPO w Warszawie. Walką wieczoru będzie pojedynek De Fries vs. Stocić.

KSW 67: gdzie oglądać online za darmo? albo Gdzie oglądać KSW to najczęściej wpisywane hasła w Google od kilkunastu dni. Nic dziwnego, bowiem gala KSW ma swoich stałych widzów podobnie, jak Formuła 1. Jednak od pewnego czasu za transmisje w internecie trzeba płacić – system PPV. Gdzie oglądać KSW 67 online za darmo, a gdzie za opłatą? Czy jest to możliwe? Sprawdź gdzie walkę Phil De Fries vs Darko Stosić zobaczysz w telewizji.

KSW67 PPV: gdzie oglądać online i w tv?

Gdzie oglądać KSW online i w telewizji?
Gdzie oglądać KSW online i w telewizji?

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych gal KSW, najnowszą odsłonę walk, zaplanowano jako transmisję płatną w systemie PPV. Jednorazowy dostęp ze strony kswtv.com kosztuje 40 zł.

Warto dodać, że wybrane sieci telewizji kablowej również nadadzą transmisję z kolejnej gali KSW. Warto sprawdzić ofertę UPC, Netia, Vectra czy Multimedia.

Kolejnym sposobem jest skorzystanie z miesięcznego abonamentu na platformie Viaplay. To zdecydowanie mniejszy wydatek (35 zł), a zyskujesz cały miesiąc sportowych emocji, a nie tylko walkę KSW 67.

Kiedy i gdzie można oglądać KSW 67? Początek sportowych emocji zaplanowano na 26 lutego 2022 roku, na godzinę 19:00. Zapewne miłośnicy KSW zajrzą na strony www, zachęcające do wizyty, gdzie często można znaleźć bezpłatną transmisję z najważniejszych wydarzeń ze świata sportu:

  • skorlive.com
  • soccer-live.pl
  • meczyki.net.pl
  • meczlive.pl
  • mecznazywo.pl

Oczywiście w przypadku powyższych stron, dopiero koło godziny 19:00 będzie wiadomo, czy znajdą tam transmisję online z walk.

Przypominamy, że transmisję można obejrzeć legalnie tylko za dodatkową opłatą w systemie pey-per-view (KSW PPV) w cenie 40 zł albo korzystając z abonamentu Viaplay (35 zł).

KSW 67: karta walk

KSW 67 gdzie oglądać online i w TV
KSW 67 gdzie oglądać online i w TV / fot. KSW

Oczywiście lista wszystkich nazwisk zostanie ujawniona przed galą KSW. Obecnie podano tylko kilka nazwisk, a i tak najciekawiej zapowiada się walka wieczoru między dwoma groźnymi przeciwnikami: Phil De Fries vs. Darko Stosić – walka o pas mistrzowski w kategorii ciężkiej . Poniżej lista oficjalnie ogłoszonych zawodników. Wpis będziemy aktualizować o nowe nazwiska w karcie walk KSW67, jak tylko zostaną ujawnione.

  • Krzysztof Klaczek vs Dawid Śmiełowski
  • Andrzej Grzebyk  vs Adrian Bartosiński
  • Phil De Fries vs Darko Stosić

Data gali: 26.02.2022 (sobota)
Wydarzenie: KSW 67
Miejsce: Global EXPO (Warszawa)
Transmisja: Viaplay
Godzina: od 19:00

Źródło: KSW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *