Xbox za darmo przy zakupie LG OLED

Koncern LG ma jeszcze jedną ciekawą promocję. Ta skierowana jest dla osób chcących kupić telewizor OLED z tegorocznej serii. Przy zakupie modelu biorącego udział w promocji, dostaniesz konsolę Xbox za darmo.

Jakich telewizorów OLED dotyczy promocja z konsolą Xbox? Niestety biorą w niej udział modele z tegorocznej oferty, a więc modele ze statusem nowości w wielu sklepach. Jak wiadomo te na początku są znacznie droższe. Czy opłaca się zatem skorzystać z promocji, by dostać konsolę Xbox za darmo?

 

Odbierz konsolę Xbox za darmo: co zrobić?

01.06 – 14.08.2020
Kup wybrany model telewizora LG OLED z linii 2020, a otrzymasz konsolę XBOX One X 1TB w pakiecie z grą Forza Horizon 4 oraz 2 kontrolery.

Promocja LG OLED Xbox / fot. LG

Zobacz aktualne ceny telewizorów LG OLED

 


Ostatnio pisaliśmy o ciekawej promocji, w której można było zgarnąć vouchery do Rakuten TV – serwisu z filmami i serialami. Teraz osoby zastanawiające się jaki telewizor OLED kupić, również mogą upolować fajne gadżety. W przypadku LG OLED TV z tegorocznej serii jest to konsola Xbox z grą Forza Horizon 4 z dwoma kontrolerami w zestawie. Jakich modeli dotyczy promocja?

  • LG OLED55CX3LA
  • LG OLED65CX3LA
  • LG OLED77CX3LA
  • LG OLED55GX3LA
  • LG OLED65GX3LA
  • LG OLED77GX3LA
  • LG OLED65WX9LA

Sprawdź aktualne ceny konsoli Xbox

 Więcej o szczegółach promocji dowiesz się tutaj.

Źródło: LG

Xbox za darmo – nasz komentarz

Telewizory - wybierz na Ceneo
 

Koncern LG już od kilku lat kusi promocjami związanymi z tym, że za darmo można dostać konsolę Xbox, decydując się na zakup telewizora OLED. Jednak te modele należą do najdroższych na rynku. Z niecierpliwością czekamy na akcję promocyjną, gdzie do tańszych telewizorów LG będzie również rozdawał fajne gadżety. Z pewnością Was o tym poinformujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: