Gdzie oglądać MMA UFC Fight Night 180 online?

Gdzie oglądać MMA UFC Fight Night 180 online? Sprawdź, gdzie możesz zobaczyć stream online UFC 2020. Start wydarzenia już 17 października 2020 roku w Abu Zabi o godzinie 22:00. Walką wieczoru będzie pojedynek Mateusz Gamrot – Guram Kutateladze.

UFC Fight Night 180 to jedno z najczęściej wpisywanych haseł w Google. Tak samo jak KSWFormuła 1, UFC ma swoich zwolenników w Polsce. Jednak od pewnego czasu za transmisje tego typu w internecie trzeba płacić – system PPV. Czy da się w jakiś sposób obejrzeć galę bokserską bez płacenia poprzez PPV?

 

Zobacz także:

TOP10: najlepsze telewizory OLED (maj 2021)

Na szczęście transmisję z walk pokaże na żywo Polsat Sport Extra. Co zrobić, jeśli nie mamy tego kanału? Gdzie oglądać UFC Fight Night 180 online za darmo, a gdzie za drobną opłatą?

Gdzie oglądać MMA UFC
Gdzie oglądać MMA UFC

Sprawdź aktualne ceny | telewizory do 2000 zł

Na Polsat Sport Extra zobaczymy nie tylko walkę wieczoru – debiut Gamrota, ale też wszystkie walki w karty wstępnej i głównej. Walka Polaka zaplanowana jest na godzinę 00:30.

Kiedy i gdzie można oglądać UFC Fight Night 180? Zapewne miłośnicy MMA UFC Fight Night 180 zajrzą na poniższe strony www, w poszukiwaniu transmisji:

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?

 

Gdzie oglądać MMA UFC. Karta główna

Kartka główna MMA UFC Fight Night 180:

Brian Ortega (14-1, 1 N/C) vs. Chan Sung Jung (16-5)

Katlyn Chookagian (14-3) vs. Jessica Andrade (20-8)
Jimmy Crute (11-1) vs. Modestas Bukaukas (11-2)
Claudio Silva (14-1) vs. James Krause (27-8)
Thomas Almeida (22-3) vs. Jonathan Martinez (12-3)

 

TOP10: najlepsze telewizory OLED (maj 2021)

Karta wstępna MMA UFC Fight Night 180:

Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) vs. Guram Kutateladze (11-2)
Gillian Robertson (8-4) vs. Poliana Botelho (8-2)
Jun Yong Park (11-4) vs. John Phillips (22-10, 1 N/C)
Jamie Mullarkey (12-3) vs. Fares Ziam (10-3)
Gadzhimurad Antigulov (20-7) vs. Maxim Grishin (30-8-2)
Said Nurmagomedov (13-2) vs. Mark Striegl (18-2, 1 N/C)

 

TOP10 najlepsze telewizory (maj 2021)

Zawsze kiedy dzieje się coś ciekawego w internecie, staramy się Was o tym informować. Zaglądajcie do nas, by nie przegapić kolejnej, ważnej transmisji online z ważnego wydarzenia sportowego.

Źródło: UFC

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: