Black Friday: najlepsze promocje na telewizory

Black Friday: najlepsze promocje na telewizory. Największe sklepy z elektroniką chcą nas zachęcić do skorzystania z kuszących ofert. Telewizory o wiele taniej kupimy nie tylko w Czarny Piątek (24 listopada 2023), tzw. Black Friday.

Niektóre z sieci oferują setki obniżonych produktów już wcześniej. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze promocje na telewizory w sklepach Media Expert, Media Markt, Sony Centre, RTV Euro AGD, czy X.com.

1. Black Friday w Media Markt

Black Friday w Media Markt / fot. Media Markt

W ofercie Media Markt podczas Black Friday znajdziesz bogactwo telewizorów, w tym najnowsze modele dostępne na rynku. Bez względu na to, czy interesuje Cię telewizor 4K, OLED czy QLED, w Media Markt to idealny moment kupić nowy tv.

2. Media Expert

Black Friday Media Expert / fot. Media Expert

W tym roku Media Expert postanowił zaprezentować bogatą ofertę telewizorów, obejmującą najnowsze modele dostępne na rynku. Niezależnie od tego, czy preferujesz telewizory 4K, OLED, czy QLED, Black Friday to doskonały moment, aby znaleźć telewizor spełniający wszystkie Twoje oczekiwania. Marki takie jak Samsung, LG, Sony czy Philips są dostępne w konkurencyjnych cenach, co sprawia, że zakupy w Media Expert podczas tego wyjątkowego dnia są wyjątkowo atrakcyjne.

3. Euro

Black Friday Weeks Euro / fot. Euro

Zobacz, które telewizory opłaca się kupić podczas Black Friday Weeks w Euro. W ofercie sklepu znajdziesz wiele telewizorów z oferty na 2023 rok.

4. Sony Centre

Black Friday
Black Friday w Sony Centre 2023 / fot. Sony

Także Sony chce nas zaskoczyć. Na Black Week w Sony Centre również przygotowano promocję, która trwa od kilku dni. Telewizory Sony Bravia 2023 można kupić taniej.

5. Samsung

Black Friday
TV Samsung / fot. Samsung

Black Friday 2023 z Samsung. Koncern przygotował wyjątkowe oferty na kolejne dni – obniżone ceny na kilka telewizorów z oferty na 2023 rok. Jakie to modele i co możesz zyskać?

Źródło: Media Expert, Media Markt, X-com, Sony Centre, RTV Euro AGD, oprac.: jtk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *