Avatar: Istota wody online: gdzie oglądać?

Avatar: Istota wody to jedna z najgorętszych premier tego roku, jeśli chodzi o największe platformy streamingowe. Zobacz gdzie możesz oglądać najnowsze dzieło Jamesa Camerona online. Obecnie dwa serwisy mają ten film w swojej ofercie.

Avatar: Istota wody to film, który zarobił rekordową sumę w światowym box office. Co prawda wszyscy spodziewali się, że film zadebiutuje od razu na Disney+, ale tak się nie stało. Film prędzej czy później tam trafi. Być może teraz nie jest dostępny, bo niedawno pojawił się na Blu-Ray i DVD. Światowa premiera na serwisach online miała miejsce 28 marca 2023 roku. Zatem gdzie oglądać Avatara 2?

Fabuła filmu


Avatar: The Way of Water
2022, 3 godz.

“Avatar: Istota wody” to amerykański film science fiction i fantasy z 2022 roku, wyreżyserowany przez Jamesa Camerona. Akcja rozgrywa się na fikcyjnej planecie Pandora, gdzie ludzie z Ziemi, nazywani “avatarami”, łączą swoje umysły z ciałami istot o niebieskiej skórze, zwanych Na’vi. Akcja filmu dzieje się kilka lat po wydarzeniach przedstawionych w jedynce, gdzie poznaliśmy Jake’a Sully (Sam Worthington),

Zobacz także: Najlepsze filmy 2024: najgorętsze premiery kinowe

Film słynie ze spektakularnej wizualnej oprawy, w tym z wykorzystania zaawansowanej technologii motion capture, która pozwala na realistyczne odtworzenie postaci Na’vi na ekranie. Film przekazuje również ważne przesłanie ekologiczne i społeczne, podkreślając konieczność szacunku i ochrony dla naszej planety oraz innych kultur i narodów.

Avatar: Istota wody online: gdzie oglądać?

Avatar: Istota wody
Avatar 2 / fot. Rakuten.tv

Avatar Istota wody dostępny jest w:

  • Rakuten.TV – kup od 49,99 zł
  • iTunes – obejrzyj od 19,99 $

Ci którzy nie mają dostępu do najlepszych filmów iTunes albo Rakuten.TV zajrzą zapewne na strony, które oferują film, poprzez pobranie go na dysk (oczywiście pamiętajmy, że pobieranie z takich stron jest nielegalne). Zwiększony ruch na stronach z filmami typu:

  • 1337x
  • piratebay-party

to przede wszystkim efekt tego, że film jest już dostępny online od 28 marca 2023 r.

Warto dodać, że film pojawił się też na stronach z filmami online…

  • cda.hd
  • ekino.tv

… gdzie jest to obecnie najpopularniejsza produkcja.

Zobacz także: Najlepsze filmy 2024: najgorętsze premiery kinowe

Avatar: Istota wody możesz oglądać legalnie tylko na Rakuten.tv i iTunes (wkrótce Disney+).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *