Samsung Smart TV z Apple Music

Firma Samsung aktualizuje swoje telewizory. Od kilku dni można już korzystać z aplikacji Apple Music na ekranach Samsung Smart TV. Apple Music daje dostęp do ponad 60 milionów piosenek bez reklam, tysięcy wyselekcjonowanych playlist, teledysków czy transmisji radiowych na żywo.

Producent jest pierwszym wprowadzającym appkę do swoich modeli. Obejmuje ona telewizory wyprodukowane w latach 2018-2020. Co należy zrobić, by skorzystać z aplikacji Apple Music?

Zobacz także:

Najlepsze telewizory 2021 | TOP10 (styczeń 2021)

Samsung Smart TV z Apple Music

Samsung-SmartTV-aplikacja-AppleTV / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

 


Przypomnijmy, że dostęp do Apple Music to kolejna ważna aktualizacja w telewizorach Samsung Smart TV. W zeszłym roku informowaliśmy Was o Apple TV i wsparciu dla AirPlay 2:

Firma Samsung, jako pierwsza, wprowadza aplikację Apple Music do swoich telewizorów. Od dziś użytkownicy w ponad 100 krajach będą mogli korzystać z Apple Music bezpośrednio na telewizorach Samsung Smart TV*, a od 2019 roku mogą korzystać także z Apple TV i wsparcia dla AirPlay 2.
Źródło: Samsung

Samsung Smart TV z Apple Music: co jeszcze zyskujesz?

Samsung-SmartTV-aplikacja-AppleTV / fot. Samsung

Dzięki dostępowi do Apple Music subskrybenci mogą skorzystać z dostępu do ponad 60 milionów piosenek bez reklam i najpopularniejszych teledysków. Do tego dochodzi możliwość odkrywania tysięcy playlist wyselekcjonowanych przez osoby kreujące muzyczne trendy.

Subskrybenci Apple Music będą mogli skorzystać z codziennych rekomendacji, a także posłuchać programu radiowego Beats 1, emitującego na żywo utwory artystów, takich jak Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled i Elton John.

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Dodatkowo użytkownicy będą mieli możliwość obejrzenia programu „At Home With Apple Music”, podczas którego prezentowane są nowe playlisty tworzone przez dziennikarzy muzycznych, czaty FaceTime z artystami przebywającymi w swoich domach, wyjątkowe wywiady z gwiazdami i wiele innych materiałów, które mają pomóc w tworzeniu poczucia więzi i wspólnoty w obecnym czasie izolacji.
Źródło: Samsung

Samsung-SmartTV-aplikacja-AppleTV / fot. Samsung

Jak zacząć korzystać z Apple Music? Poniżej przedstawiamy instrukcję:

Użytkownicy Samsung Smart TV mogą pobrać Apple Music ze sklepu z aplikacjami, zalogować się do swojego konta używając Apple ID albo uruchomić proces subskrypcji bezpośrednio z telewizora. Posiadacze Samsung Smart TV mogą także bezpłatnie testować Apple Music przez 3 miesiące, korzystając z abonamentu indywidualnego, rodzinnego lub studenckiego.

Poza bogatym katalogiem Apple Music, używając swojego telewizora Samsung Smart TV, abonenci mają również dostęp do wyjątkowych programów, popularnych koncertów, a także innych ekskluzywnych treści.

Źródło: Samsung

 

Zobacz także:

https://jakitelewizorkupic.pl/top-10-najlepsze-telewizory-2021/

Źródło: Samsung

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: