Aplikacja MasterClass na telewizorach LG

Aplikacja MasterClass na telewizorach LG to kolejna nowość dla posiadaczy urządzeń Smart TV. Umożliwia ona dostęp do ponad 100 kursów prowadzonych przez ekspertów z różnych dziedzin.

MasterClass to platforma edukacyjna, która zyskała popularność na całym świecie dzięki możliwości nauki od największych mistrzów w danej dziedzinie.

Co oferuje aplikacja MasterClass?

Aplikacja MasterClass na telewizorach LG
Aplikacja MasterClass na telewizorach LG / fot. LG

W tym miesiącu właściciele telewizorów LG Smart TV na całym świecie zyskują dostęp do MasterClass – platformy streamingowej, na której każdy może uczyć się od najlepszych ekspertów na świecie w szerokim zakresie tematów. Telewizory LG umożliwiają klientom dostęp do platformy bezpośrednio na dużym ekranie w domu.

Aplikacja MasterClass, którą można pobrać w sklepie LG Content Store na telewizorach LG Smart TV z systemem webOS 4.0 (telewizory 2018) aż po nowo wprowadzone telewizory 2023, jest łatwo dostępna za pomocą poleceń głosowych i prezentowana w obszarze Life’s Good Hub.

Dzięki nowej aplikacji, użytkownicy najlepszych telewizorów LG będą mogli oglądać lekcje, ćwiczyć wirtualnie, a także uczestniczyć w warsztatach. Dostęp do platformy MasterClass będzie dostępny dla użytkowników telewizorów LG z systemem webOS w ponad 140 krajach na całym świecie.

Abonenci MasterClass będą mogli czerpać inspirację od ponad 180 instruktorów na kursach w różnych kategoriach, takich jak Sztuka i rozrywka, Biznes, Design i styl, Sport i gry oraz Pisanie. Oznacza to, że niemal każdy znajdzie tam kurs odpowiedni do swoich potrzeb i zainteresowań.

Widzowie mogą zajrzeć do kuchni „ojca chrzestnego” food trucków Roya Choi, zaplanować swoją karierę z byłą redaktor naczelną Teen Vogue i ikoną multimediów Elaine Welteroth, odkryć swojego wewnętrznego negocjatora z byłym głównym negocjatorem zakładników FBI Chrisem Vossem, nauczyć się przywództwa od byłej dyrektor generalnej PepsiCo Indry Nooyi i inteligencji w relacjach od znanej psychoterapeutki Esther Perel oraz wielu więcej światowych ekspertów, aby zainspirować się ich wiedzą i opowieściami.

Wprowadzając MasterClass do swoich telewizorów Smart TV, LG pokazuje dążenie do oferowania bardziej wszechstronnych wrażeń związanych z rozrywką domową, które odpowiadają unikalnym preferencjom, potrzebom i zainteresowaniom konsumentów. Kolejne usługi edukacyjne mają zostać wprowadzone jeszcze w tym roku.

Aplikacja MasterClass będzie dostępna na telewizorach LG OLED, LG QNED Mini LED, LG NanoCell oraz na innych modelach telewizorów LG z systemem webOS w wybranych krajach.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *