TOP10 | najlepsze filmy Netflix (16.08.20)

TOP10 | najlepsze filmy Netflix. Przedstawiamy TOP10 filmów w Polsce, które oglądacie najchętniej. Jeśli nie macie pomysłu jaki film obejrzeć na Netflix, zaglądajcie do nas!

 

TOP10 | najlepsze filmy
TOP10 | najlepsze filmy

Dziś na liście mamy dwie gorące nowości – jedną komedię romantyczną i reality show – oba tytuły są produkcji brytyjskiej. Dwie produkcje spadły z TOP10 najlepsze filmy Netflix.

1. Power

TOP10 | najlepsze filmy – a może hit okupujący pierwsze miejsce od kilku dni?

Gliniarz, nastoletnia dilerka i były żołnierz stawiają czoła ludziom odpowiedzialnym za stworzenie tajemniczej pigułki. Po jej zażyciu można zyskać supermoce… albo umrzeć. Jednak nie brakuje tych, którzy chcieliby stać się niewidzialni albo kuloodporni, więc miasto zalewa fala zbrodni.

2. The Umbrella Academy (sezon 2)

W drugim sezonie poznajemy dalsze losy bohaterów ośrodka The Umbrella Academy, obdarzonych nadnaturalnymi mocami. Tym razem ponownie muszą stawić czoła zagrażającemu światu niebezpieczeństwu.

3. Wytańcz to

Miejsce trzecie należy do komedii muzycznej Wytańcz to, w której występują gwiazdy młodego pokolenia: Sabrina Carpenter, Liza Koshy, Keiynan Lonsdale, Drew Ray Tanner oraz Michelle Buteau i Jordan Fisher. A wczoraj była jeszcze na pozycji czwartej.

4. The 100

The 100 mający już 7 sezonów spada z pozycji trzeciej na miejsce czwarte. Netflix serwuje fanom co tydzień nowy odcinek, wiec zapewne serial będzie się pojawiał w TOP10.

5. Alex Cross

Alex Cross czyli druga wczorajsza nowość w naszym zestawieniu ładnie awansuje z miejsca dziewiątego na pozycję piątą. Gratulujemy! Mocny thriller trzymający w napięciu do samego końca może podobać się tym, którzy zachwycali się Kolekcjonerem czy W sieci pająka.

6. Mroczne pożądanie

Mroczne pożądanie radzi sobie znakomicie. To jeden z najdłużej utrzymujących się tytułów w naszym zestawieniu od czasów premiery.  Mało tego serial wciąż znajdował się w TOP5 – aż do wczoraj. Dzisiaj tytuł notuje delikatny spadek na miejsce szóste.

7. American Ultra

Główny bohater spędza czas przygotowując się do oświadczyn swojej ukochanej. Jednak w wolnym czasie lubi palić trawkę. Niestety życie na luzie szybko się kończy, kiedy okazuje się, że Mike jest „uśpionym agentem” CIA, a na dodatek na jego życie czyha płatny zabójca.

8. The Rain

The Rain spada na miejsce ósme, ale mogło być lepiej, bo wczoraj jeszcze był na miejscu szóstym. Chociaż bywało lepiej, bo postapokaliptyczny serial Netflixa był jeszcze niedawno na pozycji trzeciej.

9. Magicy makijażu – nowość

Magicy makijażu to pierwsza z dwóch dzisiejszych nowości. Reality Show z Wielkiej Brytanii o sztuce makijażu pojawia się po raz pierwszy w TOP10 na miejscu dziewiątym.

10. Ty, ja i on – nowość

Ty, ja i on to druga nowość w dzisiejszym zestawieniu. tytuł pojawia się na miejscu dziesiątym.

TOP10 | najlepsze filmy – co spadło?

TOP10 | najlepsze filmy
TOP10 filmy w Polsce Netflix / fot. Pixabay

Dzisiaj mieliśmy dwie nowości, więc dwa tytuły pożegnały się z TOP10 najlepszych filmów w Polsce na Netflix. Poniżej możecie zobaczyć, jakie – chociaż zapewne się domyślacie.

Uwięzione

Lucyfer

 

Źródło: TOP10 | najlepsze filmy

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: