Promocja na soundbary Sony

Promocja na soundbary Sony trwa, a my przypominamy, co trzeba zrobić, by zyskać zwrot na konto przy zakupie modeli objętych promocją.

Niedawno pisaliśmy o promocji na telewizor Sony. Teraz możesz skorzystać z promocji dotyczącej zakupu listwy głośnikowej z dedykowanym subwooferem. Wystarczy kupić jeden z wybranych soundbarów wraz z subwooferem Sony SA-SW3. Promocja na soundbary Sony trwa od 7 listopada 2022 r. do 1 stycznia 2023 r. w wybranych sklepach.

Telewizory Sony Promocja
Telewizory Sony Promocja / fot. Sony

Sony HT-A3000 – zobacz dane techniczne
Sony HT-A5000 – zobacz dane techniczne

Promocja dotyczy dwóch listw o oznaczeniu Sony HT-A300 oraz Sony HT-A500. Wartość zwrotu na konto wynosi 1200 zł.

Otrzymaj zwrot na najlepsze soundbary przy zakupie z subwooferem Sony SA-SW3. Promocja na wybrane soundbary zakupione w dniach od 7 listopada 2022r. Do 1 stycznia 2023r . UWAGA: Możliwość składania wniosków o rabat promocyjny trwa od 7 listopada 2022 do 29 stycznia 2023 r.

Jak wziąć udział w promocji?

Krok 1

Kup jeden z wybranych soundbarów wraz z subwooferem Sony SA-SW3 w okresie od 7 listopada 2022 r. do 1 stycznia 2023 r. w wybranym sklepie.

Krok 2

Wejdź na stronę promocji i kliknij “zgłoś produkt”. Zgłoszeń można dokonywać od 7 listopada 2022r. do 29 stycznia 2023 r. Jedna osoba może dokonać jednego zgłoszenia.

Zgłoszeń można dokonywać do 29 stycznia 2023 r. do godziny 23:59. Późniejsze zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

Krok 3

  • Zaloguj się na swoje konto My Sony lub załóż jeśli go nie posiadasz i wypełnij formularz zgłoszeniowy podając następujące informacje:
  • Informacje o Twoim produkcie: model, numer seryjny, data zakupu i nazwa sklepu, w którym dokonano zakupu
  • Twoje dane: Imię, adres e-mail, adres korespondencyjny, dane do przelewu oraz numer telefonu.

Dowód zakupu

Zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania soundbara. Wycięcie numeru seryjnego nie powoduje utraty gwarancji.

Załącznik opinii w formacie jpg, jpeg lub png dla zakupionego modelu. Opinia produktu powinna być umieszczona na stronie sprzedawcy danego produktu oraz zawierać zdanie: OPINIA WYSTAWIONA W AKCJI PROMOCYJNEJ SONY. Firma Sony nie weryfikuje treści opinii. Po podaniu tych informacji, prześlij zgłoszenie.

Krok 4

Po przesłaniu zgłoszenia zostaniesz przekierowany na stronę potwierdzającą Twoje zgłoszenie. Potwierdzenie zostanie wysłane także na adres e-mail podany w zgłoszeniu. Twój 8 cyfrowy kod zgłoszeniowy będzie widoczny w tytule otrzymanej wiadomości. Ten kod będzie również używamy jako numer referencyjny w razie jakichkolwiek pytań.

Krok 5

Jeśli Twoje zgłoszenie spełni warunki określone w regulaminie otrzymasz zwrot w ciągu 28 dni od momentu weryfikacji Twojego zgłoszenia. Jeśli chcesz sprawdzić status swojego zgłoszenia, kliknij “Zobacz status swojego zgłoszenia” na stronie głównej promocji.

Jakie wymogi musi spełniać dowód zakupu?

Telewizory Sony Promocja / fot. Sony

Dowód zakupu musi spełniać poniższe warunki (posiadać):

  • Nazwa sklepu
  • Data zakupu
  • Nazwa produktu
  • Numer NIP

Zgłoszenie z dowodem zakupu bez tych danych może zostać odrzucone. UWAGA: Produkty (telewizor oraz soundbar), muszą zostać kupione tego samego dnia i w tym samym sklepie

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Sony.

Źródło: Sony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *