Kiedy będzie Black Friday 2020?

Kiedy będzie Black Friday 2020? Co kupisz w Black Friday 2020 w Media Markt, RTV Euro AGD i innych sklepach? Kiedy wypada Black Week 2020? Jakie promocje przygotowały sklepy z elektroniką? Gdzie robić zakupy skoro galerie handlowe są nieczynne do 29 listopada?

Black Friday 2020 – jakie sklepy mają mega promocje na telewizory?

 

Kiedy jest Black Friday 2020?

Black Friday to od lat dzień szalonych wyprzedaży. Tego dnia wiele sklepów osiąga rekordową sprzedaż swoich produktów, a klienci mogą kupić mocno przecenione produkty (nawet do 90%). Jednak w tym roku z powodu koronawirusa można w zasadzie mówić o Czarnym Listopadzie. W związku z tym, że galerie handlowe są zamknięte, postanowiono „przedłużyć” Black Friday. Oznacza to, że praktycznie przez cały listopad można kupować setki tysięcy produktów w mocno obniżonych cenach i to nie tylko przez internet.

Na tym nie koniec, bo sklepy niebędące częścią galerii handlowych działają normalnie i one też zapraszają do szalonych zakupów przez cały listopad (stacjonarnie albo przez internet). To dlatego poza akcjami promocyjnymi typu Black Friday, pojawiają się także Black Week czy Black Weeks. Przykładem są chociażby Mega Okazje! Black Weeks! – Media Expert, Black Week – Media Markt czy Euro Black Friday – RTV Euro AGD. Najciekawsze jest jednak to, że Black Friday jeszcze się nawet nie zaczął!

Zobacz także: Black Friday: jak nie dać się oszukać – poradnik

 

 

W Polsce Black Friday czyli Czarny Piątek wypada zawsze w ostatni piątek listopada. W tym roku będzie to więc 27 listopada. Oczywiście w związku z popularnością na całym świecie tego najważniejszego dla wszystkich sklepów dnia, w Polsce mało kto wyszukuje internetowych promocji wpisując hasło Czarny Piątek. Ta fraza została szybko zamieniona na Black Friday, dlatego też sklepy nie kuszą hasłami reklamowymi związanymi z Czarnym Piątkiem, tylko z Black Friday.

TOP10 | najlepsze filmy Netflix (listopad 2020)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: