Kiedy będzie Black Friday? Podpowiadamy!

Kiedy będzie Black Friday? Co kupisz w Black Friday w Media Markt, RTV Euro AGD i innych sklepach? Kiedy wypada Czarny Piątek? Jakie promocje przygotowały sklepy z elektroniką? Gdzie robić zakupy skoro galerie handlowe są nieczynne do 29 listopada?

Black Friday – jakie sklepy mają mega promocje na telewizory? Które modele warto kupić? No i kiedy wypada ten dzień?

 

Kiedy będzie Black Friday?
Kiedy jest Black Friday?

Black Friday to od lat dzień szalonych wyprzedaży. Tego dnia wiele sklepów osiąga rekordową sprzedaż swoich produktów, a klienci mogą kupić mocno przecenione produkty (nawet do 90%). Jednak w tym roku z powodu koronawirusa można w zasadzie mówić o Czarnym Listopadzie. W związku z tym, że galerie handlowe są zamknięte, postanowiono „przedłużyć” promocje. Oznacza to, że praktycznie przez cały listopad można kupować setki tysięcy produktów w mocno obniżonych cenach i to nie tylko przez internet.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Na tym nie koniec, bo sklepy niebędące częścią galerii handlowych działają normalnie i one też zapraszają do szalonych zakupów przez cały listopad (stacjonarnie albo przez internet).

Black Friday: jak nie dać się oszukać?

W Polsce Czarny Piątek wypada zawsze w ostatni piątek listopada. W tym roku będzie to więc 27 listopada. Oczywiście w związku z popularnością na całym świecie tego najważniejszego dla wszystkich sklepów dnia, w Polsce mało kto wyszukuje internetowych promocji wpisując hasło Czarny Piątek.

TOP10 | najlepsze filmy Netflix (maj 2021)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: