Vectra ma filmy i seriale w 4K

Vectra to kolejny operator telewizji kablowej, oferujący rozrywkę w rozdzielczości Ultra HD (filmy i seriale). Do tego dochodzą ważne wydarzenia sportowe. Dostęp do kanałów 4K można mieć także poza domem.

Vectra w 4K / fot. Vectra

Wyświetlany obraz w technologii 4K jest bardziej szczegółowy i zawiera więcej detali dzięki zastosowaniu bardzo dużej liczby pikseli. Tak wysoka rozdzielczość odtwarzanego obrazu pozwala wydobyć pełnię potencjału oglądanych filmów czy programów. Jest to szczególnie istotne dla fanów sportu oraz miłośników widowiskowych filmów. Telewizja 4K wraz z nowoczesnym dekoderem są już dostępne w Vectrze.
Źródło: Vectra

Żeby skorzystać z oferty operatora trzeba zaopatrzyć się w dekoder obsługujący tą rozdzielczość oraz telewizor 4K. Z naszych zestawień wiecie, jakie telewizory opłaca się kupić. Nawet do 2000 złotych jesteśmy w stanie zdobyć upragniony TV, często o imponującej przekątnej 55 cali. Co z dekoderem?

Dekoder 4K Ultra HD gwarantuje najwyższą jakość obrazu i dźwięku, a dołączony zaawansowany pilot obsługuje każdy telewizor. Nagrywaj ulubione programy czy filmy i oglądaj je bez reklam dzięki wbudowanej nagrywarce cyfrowej. Skorzystaj z funkcji przewijania, aby nie przegapić pełnej akcji sceny filmu albo gola ulubionej drużyny.
Źródło: Vectra

Do wyboru mamy kilka propozycji, a poniżej przedstawiamy te cieszące się dużym zainteresowaniem:

 • FunBox Ultra HD
  Filmy, podróże, kuchnia – odkryj je na nowo. Poznaj kanał FunBox Ultra HD i zmień zwykłe oglądanie na oszałamiające doświadczenie Ultra HD
 •  

 • Eleven Sports 4K
  Wejdź do świata sportu, poczuj najwyższej klasy widowiska sportowe za sprawą ultranowoczesnej jakości obrazu. A dzięki TV Online kibicuj swojej drużynie, gdziekolwiek jesteś
 •  

 • Ultra TV 4K
  Kanał Ultra TV 4K to doświadczenie, które zapiera dech realizmem i wiernością odwzorowania barw. Dostępny 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu w polskiej wersji językowej
 •  

Cała oferta Vectry dostępna jest tutaj.

 

Źródło: Vectra

Nasz komentarz

 

Zapowiada się nieźle. Coraz więcej operatorów telewizji kablowych wprowadza do swojej oferty kanały w rozdzielczości Ultra HD. Z pewnością ceny za jakiś czas spadną, bowiem patrząc na ceny niektórych pakietów u polskich operatorów, nadal opłaca się wybrać chociażby Netflixa. Głównie ze względu na bogatszą ofertę filmów i seriali, których nie zobaczymy nigdzie indziej.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *