Telewizory QLED 2019 dostępne tylko do niedzieli

Przypominamy, że za kila dni zakończy się przedsprzedaż telewizorów Samsung z tegorocznej linii QLED. Dziś mija dokładnie tydzień, od kiedy można zamawiać telewizory z najwyższych serii Q90, Q80, Q85 oraz Q70 z ekranami o przekątnej 65 i 75 cali. Wszyscy zainteresowani chcący skorzystać z oferty mają czas do 31 marca 2019 roku.

QLED-Q90 / fot. Samsung

W tym roku telewizory QLED dostarczą widzom jeszcze więcej emocji – do wyboru jest aż 20 modeli w rozdzielczości 4K oraz jeden model QLED 8K z ekranami o przekątnej od 65 do 85 cali, a na zamówienie nawet 98 cali. Zróżnicowane pod względem designu telewizory oferują technologie i funkcje, które przekładają się na jakość obrazu. Wśród nich wymienić można m.in. Ultra Szeroki Kąt Widzenia, dzięki któremu obraz jest równie dobry z każdego miejsca na kanapie. Jeśli dodamy do tego Bezpośrednie Strefowe Podświetlenie[1], które odpowiada za poprawę kontrastu, czerni oraz odwzorowania szczegółów, a także procesory Samsung Quantum 4K oraz 8K, wykorzystujące sztuczną inteligencję, to możemy liczyć na wyjątkowe wrażenia wizualne.
– Źródło: Samsung

QLED-Q85 / fot. Samsung

O telewizorach Samsung 2019 mogliście przeczytać na naszych łamach właściwie od początku roku. Po raz kolejny telewizory QLED mają zachwycić kolorami i odwzorowaniem ponad miliarda odcieni ze 100-procentowym natężeniem. Wyposażone są obowiązkowo w standard HDR10+ odpowiadający za poprawę poziomu jasności, co przekłada się także na dodatkową głębię i realizm oglądanych materiałów.

QLED-Q80 / fot. Samsung

Jeśli nie jesteście przekonani do nowych telewizorów zerknijcie na nasz tekst, o 5 powodach dla których warto kupić telewizor QLED 2019.

Nasz komentarz

QLED-Q70 / fot. Samsung

Szkoda tylko, że szczegółowe informacje o promocji oraz pakiecie korzyści (m.in. bezpłatny transport oraz instalacja, czy wieszak do montażu telewizora na ścianie w prezencie) znajdują się na stronach partnerów (czyli największych sklepów z elektroniką – lista poniżej). My bardziej spodziewaliśmy się konkretnych ceny poszczególnych modeli, ale co zrobić.

Modele w przedsprzedaży zazwyczaj są droższe, a potem ich cena spada. Więc jeśli nie śpieszy Wam się z zakupem, może warto poczekać, aż modele trafią do sprzedaży do wszystkich sklepów, a do tego czasu można przyjrzeć się ofercie konkurencyjnych producentów telewizorów. Być może tam znajdziecie również ciekawe propozycje.

Oto lista sklepów, w których można przedpremierowo zakupić telewizory QLED 2019:

  • RTV EURO AGD
  • Media Markt
  • Media Expert
  • Neonet
  • Samsung Brand Store

 

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *