Nowe projektory LG wkrótce w sprzedaży

Dwa nowoczesne projektory od LG o ultrakrótkiej ogniskowej (UST) 4K UHD CineBeam Laser (LG HU85L) oraz projektor LG 4K UHD CineBeam LED (LG HU70L) z linii CineBeam 4K UHD jeszcze w tym miesiącu powinny pojawić się w europejskich sklepach.

LG HU85L

Projektor CineBeam 4K UHD (LG HU85L) / fot. LG

Projektor 4K UHD CineBeam Laser (model LG HU85L) zaoferuje imponującą wielkość ekranu, dostępną niemal spod samej ściany. Wtedy wielkość przekątnej może wynosić nawet 120 cali.

Wyróżniony licznymi nagrodami, takimi jak 2019 CES Innovation Award, Red Dot Design Award i iF Design Award, projektor HU85L jest wyposażony w trójkanałowy system laserowy, z oddzielnymi laserami czerwonym i niebieskim oraz źródłem światła zielonego opartym na stosowanej wyłącznie przez LG technologii laserowej bez koła barwnego oraz LED i innym elemencie wytwarzającym światło niebieskie. Ta wyjątkowa konfiguracja przekłada się na zdumiewającą wierność kolorów o palecie pokrywającej 97 procent przestrzeni barw DCI-P3 oraz możliwość 12-bitowego przetwarzania kolorów, a w rezultacie pozwala na wyświetlanie żywego obrazu o niewiarygodnie wyraźnych detalach i jasności nawet 2700 lumenów ANSI. Dzięki technologii UST projektor LG HU85L może wyświetlać obraz o przekątnej 90-cali z odległości zaledwie 5,6 cm, natomiast w celu uzyskania 120-calowego obrazu musi być oddalony od ekranu o tylko 18 cm.
– LG

 

Projektor CineBeam 4K UHD (LG HU85L) / fot. LG

 

Zobacz aktualne ceny wszystkich projektorów LG

LG HU70L

Projektor CineBeam 4K UHD (HU70L) / fot. LG

Projektor LG 4K UHD CineBeam LED (model LG HU70L) zaoferuje kompaktowy wymiar. Zapewnia on zupełnie nowy poziom jakości obrazu oraz wygodę użytkowania. Zwłaszcza, że w tym przypadku możemy liczyć na o wiele większy ekran na ścianie, niż modelu powyższego.

Kompaktowy projektor HU70L jest źródłem imponujących wrażeń w domowym kinie, ponieważ umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 140 cali, jasności 1500 lumenów ANSI i palecie kolorów pokrywającej 92 procent przestrzeni DCI-P3. W projektorze zastosowano cztery diody LED: trzy emitujące światło czerwone, zielone i niebieskie oraz dodatkową diodę LED, która zwiększa jasność obrazu, podwyższa kontrast oraz pozwala na uzyskanie żywszych barw z większą liczbą odcieni (w porównaniu do konwencjonalnych projektorów LED) poprzez dynamiczne regulowanie poziomu zieleni.
– LG

Cechy wspólne projektorów CineBeam

Projektor CineBeam 4K UHD (LG HU85L) / fot. LG

Oba projektory z rodziny CineBeam 4K UHD oferują obsługę formatu HDR10, technologię TruMotion umożliwiającą płynne i naturalne odwzorowanie ruchu, czy 6-etapową funkcję skalowania obrazu.

Sprawdź aktualne ceny wszystkich telewizorów LG

Oba projektory CineBeam są przystosowane do wyświetlania różnorodnych treści przesyłanych strumieniowo oraz są wyposażone w złącza USB, HDMI, Ethernet, a także w funkcję bezprzewodowego wyświetlania treści z urządzeń mobilnych (z systemami Android oraz iOS). Dzięki cieszącemu się uznaniem systemowi LG webOS 4.5, użytkownicy mają zapewniony bezpośredni dostęp do popularnych aplikacji streamingowych, takich jak Netflix, Amazon, YouTube, itp. i mogą je obsługiwać w intuicyjny sposób przy użyciu pilota Magic Remote z podświetlanymi przyciskami, które są dobrze widoczne nawet w najciemniejszym pomieszczeniu.
– LG

 

Modele lada dzień pojawią się w sklepach w Europie. Dokładna cena nie jest jeszcze znana.

Nasz komentarz

Za każdym razem, kiedy na rynku debiutują nowoczesne projektory, pojawia się pytanie. Co lepiej kupić; projektor czy może telewizor z wysokiej serii? A Wy co byście wybrali?

Zobacz przydatne linki do Ceneo

 


1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w następujących, najpopularniejszych przedziałach cenowych:

Wszystkie telewizory do 2000 zł, Wszystkie telewizory do 2500 zł
Wszystkie telewizory do 3000 zł, Wszystkie telewizory do 3500 zł
Wszystkie telewizory do 4000 zł, Wszystkie telewizory do 4500 zł
Wszystkie telewizory do 5000 zł, Wszystkie telewizory do 5500 zł
Wszystkie telewizory do 6000 zł, Wszystkie telewizory do 6500 zł

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Wszystkie telewizory 32 cali, Wszystkie telewizory 40 cali
Wszystkie telewizory 43 cali, Wszystkie telewizory 49 cali
Wszystkie telewizory 50 cali, Wszystkie telewizory 55 cali
Wszystkie telewizory 60 cali, Wszystkie telewizory 65 cali
Wszystkie telewizory 70 cali, Wszystkie telewizory 75 cali

Zobacz nasze inne publikacje

 


1. Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich seriach i modelach od największych producentów telewizorów na 2019 rok:

2. Jeśli interesują Cię najświeższe zestawienia najlepszych telewizorów, poniżej znajdziesz najciekawsze artykuły na ten temat:

3. Poniżej artykuły, które cieszą się obecnie największą popularnością:

4. Poniżej pozostałe artykuły, które dopiero zyskują popularność:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: